Vidzemes partiju dibinās Rūjienā

Iniciatīvas grupa nolēmusi Vidzemes partijas dibināšanas kopsapulci rīkot sestdien, 23.jūlijā, pulksten 11.00 Rūjienā, lai apliecinātu, ka šī mazpilsēta ir ne tikai viena no skaistākajām un aktīvākajām Vidzemes vietām, bet arī, lai demonstrētu, ka Vidzemes partijai vienlīdz svarīgas būs gan lauku, gan visa izmēra citu pilsētu intereses. Vispirms gan kopsapulces dalībnieki turpat Rūjienā nobalsos par Saeimas atlaišanu.

"Rūjienā savulaik tika formēta Ziemeļlatvijas armija,tur uzbūvēts pirmais Brīvības piemineklis.Tie bija grūti laiki, kad izšķīrās Latvijai būt vai nebūt. Arī tagad ir līdzīgi. Ja nemainīsies Latvijas ekonomiskā politika - Latvija pārskatāmā nākotnē būs tāda pat jautājuma priekšā. Jau tagad tieši ģimenes ar bērniem pirmām kārtām pamet mazpilsētas,pagastus un dodas uz ārzemēm,jo augsto nodokļu un ekonomikas saspiešanas dēļ tautsaimnieciskā dzīve ir komas stāvoklī. Vidzemes parija to vēlas mainīt un uz Saeimas vēlēšanām meklēs partnerus,kuri domā līdzīgi un ir gatavi aktīvai rīcībai," bijušais Saeimas deputāts, tautpartejietis, Vidzemes partijas dibināšanas iniciatīvas grupas pārstāvis Vents Armands Krauklis.

 

Piebilstams, ka atbalstītāju sarakstā lasāmi arī gulbeniešu, kas pārstāv Tautas partiju, vārdi - Nikolajs Stepanovs, Dainis Švika, kā arī Normunds Mazūrs, kurš gan esot iesniedzis iesniegumu par izstāšanos no Tautas partijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas