"Vienotība" EP vēlēšanās ieguvusi četrus mandātus; pa vienam ticis VL-TB/LNNK, "Saskaņai", ZZS un LKS

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās uzvarējusi partija "Vienotība", kas ieguvusi četrus mandātus no astoņiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Savukārt pa vienam mandātam ticis četriem politiskajiem spēkiem - nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), partijai "Saskaņa" - 13%, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un Tatjanas Ždanokas "Latvijas Krievu savienībai" (LKS).

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, pēc gandrīz visu balsu saskaitīšanas EP vēlēšanās par "Vienotību" nobalsojuši aptuveni 46% vēlētāju, par VL-TB/LNNK - aptuveni 14%, par "Saskaņu" - 13%, ZZS - 8% vēlētāju, bet LKS - aptuveni 6% vēlētāju.

Vēl nav saskatītas balsis vairākos iecirkņos.

"Vienotību" EP varētu pārstāvēt Saeimas deputāti Valdis Dombrovskis, Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš, "Saskaņu" - žurnālists Andrejs Mamikins, ZZS - Saeimas deputāte Iveta Grigule, nacionālo apvienību - pašreizējais EP deputāts Roberts Zīle, bet LKS - pašreizējā EP deputāte Tatjana Ždanoka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas