Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Vienotība" novada domē plāno atbalstīt "Reģionu alianses" izvirzīto Stepanova kandidatūru 44

"Vienotības" saraksta līderis novadā, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis Nacionālo Ziņu aģentūru "Leta" informē, ka "Vienotība" Gulbenes novada domē priekšsēdētāja amatam plāno atbalstīt "Reģionu alianses" izvirzīto līdzšinējā Vidzemes plānošanas reģiona priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova kandidatūru.

Tādējādi ar "Reģionu alianses" iegūtajiem septiņām un "Vienotības" četrām deputātu balsīm koalīcijai varētu būt vismaz 11 no 17 deputātu balsīm.

 

"Cerams, ka neatkārtosies tāds cirks, kāds bija pirms četriem gadiem, kad deputāts teica vienu, bet balsošanā izdarīja pavisam ko citu," neatklājot, par ko bijusi piebilde, "Letai" bilda A. Caunītis.

 

Sarunas joprojām turpinās. Nav izslēgts, ka līdzšinējā Vidzemes plānošanas reģiona priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova kandidatūru varētu atbalstīt arī citu sarakstu pārstāvji. Līdzšinējā domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa norāda, ka, tā kā "Reģionu alianse" ir saņēmusi lielāko iedzīvotāju atbalstu, nav pamata stāties ceļā viņu vadībai.

 

"Protams, ja viņiem neizdosies saņemt deputātu vairākuma atbalstu, tad izdosies mums, bet priekšroka lai ir viņiem," savu nostāju "Letai" pauda Daudziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 44

MersTratiedia

There is a risk You Also Make Some of these Goof ups With the watch ! デジカメ The Spectacular Progressive omega blueprint Unveiled By My Best Mate デジカメ 人気 What we should do to learn more about omega well before you're left out. 防水 デジカメ The reason the whole thing that you've read about watch is truly false and what you must know.oakley The Ten MostOdd omega Tricks... And Ways To Make use of them サングラス The Astonishing omega Trick Which Might Fool Just about all 腕時計 The things Every body Should Know About omega Internet business オメガ Among The Most Thorough omega E book You Ever Witnessed Or else Your Money Back Brief report instructs you all the intricacies for omega coupled with everything that you want to complete right now. ロレックス デイトナ Incredible formula for omega for you to understand straight away. gucci 財布 All new questions on omega resolved and as a consequence reasons why you should definitely study each and every concept within this write up. adidas Brief write-up illustrates the unignorable information regarding omega and in what ways it can certainly upset people. アディダス スニーカー Specifically what all the others is doing in the area of omega and furthermore the thing that that you might want to perform different.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 21:30

MersTratiedia

It's possible You Also Make A lot of these Mistakes With the omega ? デジタルカメラ The Amazing New-found omega secret Noticed By My Friend デジカメ 人気 What you may ought to do to find out about watch before you're abandoned. コンパクトデジカメ This is why pretty much everything you have read about omega is almost certainly entirely wrong and what you want to understand.オークリー サングラス The Ten MostGaga omega Secrets-and-cheats... And How To Utilise them!! ファッション The Amazing omega Hack May Possibly Fool Virtually all 腕時計 ブランド Everything that Absolutely everyone Ought To Know With Regards To omega Marketing omega 1 Of The Most Detailed watch E book You Ever Witnessed Otherwise Your Cash Back Extra short article instructs you some of the cogs and wheels linked with omega combined with those actions you want to perform straight away. ロレックス デイトナ Incredible technique for the omega that one can read about immediately. グッチ Recent questions on omega addressed and the reasons you should certainly study every term of this insider report. アディダス Short article clearly shows the unignorable info regarding omega and precisely how it can certainly have an effect owners. adidas All that the competition actually does when it comes to omega and furthermore specifically what you want to try and do completely different.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 04:46

Jēkabs

Pāris zaļsvārči vēl agonijā cenšas vārstīt žalūzijas

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 20:03

Laime pilnībā

Pēc visa izlasītā, redzam, ka Gulbenei ir savs vadonis, pats gudrākais, pats labākais, izcilākais, varonīgākais, visu tautu tēvs un skolotājs. Paldies Tev, vadoni, ka mums esi, cik labi, ka atgriezies. Ļoti daudzi četrus gadus gaidīja šo mirkli. Urāaaaaaaa, biedri!

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 16:38

-- visi par

Labs:) pilnīgi piekrītu.
Vēl gribētu tikai uzzināt, no ??? kuri ir ti ministri ar ko Stepanovam ir kontakti???
-- ??? Stepanovs ievilka Vecgulbenes muižu?To, kurai atslēdz elektrību, par nemaksāšanu?
Stepanovs ievilka Betu?To kurā ir vienroču parks Fenikss?
Un padomājiet tikai, Gulbenē Stepanovs izveidojis puķu dobi.Kaut kas fantastisks, kā vajadzēja tomēr balsot par viņu:)

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 15:43

V-uzrakstiet,lūdzu,ko Daudziņa ir izdarījusi DAUDZ! Piemērus studijā!

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 15:16

visi par

Viena un tā pati persona komentē par stepanova izcilajiem sasniegumiem. Es arī varu. Sasniegums, ko atceros, ir sekojošs - pirms gadiem desmit vai pat visiem divdesmit, jo tas pelējums jau sens, biedrs stepanova kungs pirms vēlēšanām rosināja gulbenes sievietes vest uz ogres trikotāžas fabriku ar autobusiem uz nedēļu. Nu tur štrunts, ka sievietēm ar bērniem būtu nedēļa jānovergo fabrikā, jāpamet bērni, bet kāda ideja! Kāds domas lidojums! Varēja vēl izdomāt vest uz bordeli, bet šis jautājums šķiet ir atrisinājies, bordelīši gulbenē tagad uz katra stūra, pie katra parka, ir kur piepelnīties. Jā, apkuri biedrs stepanova kungs arī sakārtoja, siltuma gan nav, bet toties kāda cena! ūdens apgāde un kanalizācija arī drošās rokās, izglītības sistēmu kā jau profesionālis arī pacēla līdz tam nebijušos augstumos. Vispār - piena upes, ķīseļa krasti! Un balts krauķis ar eiropas miltu paku virs galvas tik laimīgi ķērc. Pasaku dzīve! Uzņēmēji un tūristi tūkstošiem plūst uz ziemeļmalēnijas pērli, lai apskatītu alumīnija strūklaku un bleķa pulksteni, lai novērtētu māksliniecisko bruģi, kurš ved uz nekurieni, vai lai apbrīnotu ritmiski mirgojošās gaismiņas tukšos krustojumos.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 12:51

visu cieņu ???

Visu cieņu ??? par darbu! Pirmais patiesi faktoloģiskais uzskaitījums. Objektīvās patiesības labad piebildīšu, ka no otrās pie pirmās analizējamās personas būtu jāpārceļ rindiņa:
'Jā, vēl NVO sava māja,jauniešu kustības izveidošanās un " Bāzei" sava māja.'

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 12:19

Novadam taču ir budžets,ko realizē dažādos projektos. Taisnība, ka sociālas māja Līgo būs lielākais Daudziņas projekts. Ja tā nebūtu,tad vispār būtu traģiski,4 gadi būtu notrallināti.

Dome esot godīga un strādīga. Tur jau tā lieta,ka domē nav darba sistēmas un spējīgu darbinieku,tāpēc arī palaisti vējā Stepanova projekti,nepabeigta skolas piebūve,nav svaigu ideju.

Lielu kļūdu Daudziņa pieļāva,pirms 4 gadiem atstumjot Stepanova sarakstu zināšanu,pieredzes trūkuma un personisko ambīciju dēļ. Vietu skaits bija vienāds. Pareizi būtu,ja Stepanovs paliktu, bet Daudziņa būtu vietniece. Sandra būtu uzkrājusi pieredzi,mācījusies. Šoreiz varētu turpināt vai pat kļūt par vadītāju,bet tagad ... "kas augstu kāpj,tas zemu krīt".

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 11:40

Četrus gadus ir bijusi godīga, strādīga dome ar savām veiksmēm, arī ar kļūdām. Nevajag noniecināt. Izveidot lielu pašvadību no jauna pēc liela ietekmīga vadītāja, kur katra sīkākā neveiksme tiek izgaismota ar preses prožektoriem no visiem rakursiem reizes vairākas. Cik daudzi to spēj? Un neiedeva tos titulus par vairāk nekā divus gadus veciem nopelniem. Tā nu nevajag teikt. Vai arī rīt teiksim, ka Līgo sociālā māja, internāts, Lizuma skola un pārējie darbi lauku un pilsētas ielās un bērnudārzos bija iepriekšējo nopelns? Un tas, ka maksājam par atkritumiem ne tukšu gaisu? Tas , ka bērniem ir paciņas, pusdienas un jauniešiem centri, lielie skaistie svētki un futbols?
Nav nekas ideāli, kļūdas ir visiem, bet gaiši un godīgi cilvēki nav tik daudz, lai te norietu.
Lai izdodas nākamajam celt novadu un saliedēt mūs visus - prasīgos, rūcējus un pārējos!

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 11:10

???

Mēģināsim kaut cik taisnīgi paskatīties un novērtēt,kurš no 3 līderiem mums piemērotāks novada vadītājiem. Cilvēkiem ir tieksme labo aizmirst,pieņemt par normu to,kas ir un aizmirst,kā bija.

Stepanovs neko neesot izdarījis? Nevērtēsim,ko viņš palīdzēja vai nepalīdzēja mums personīgi,bet kas darīts mums visiem. Jāsaka,ka man nav īpašu simpātiju,ka viņa laiks ir pagājis,ka šis būs pēdējais viņa sasaukums.

Atcerēsimies Gulbeni pirms 10 -15 gadiem! Pelēka pilsētiņa,bet tagad visai patīkama,ko atdzīst arī iebraucēji. Visu neatcerēties,bet vismaz daļu.
~ Bija briesmīgs ūdens. Tagad ir atīrīšanas iekārtas,sakārtota ūdenssistēma.
~ Izveidots atkritumu savākšanas poligons.
~ Ar būšanām vai nebūšanām nodrošināta siltuma piegāde ar visai augstu tarifu,bet ne augstāko valstī.
~ Uzcelts sporta centrs,iesākta piebūve ģimnāzijai.
~ Liels tranzītielas projekts (~ 1 mij.ls.).
~ Regulāri izglītības un kultūras iestāžu remonti.
~ Līdzekļi pilsētas ielām policentriskā projekta ietvaros tikai 17 pilsētām Latvijā - 3 kārtās.
~ Dažādu iestāžu "ievilkšana" Gulbenē, uzņēmēju "ievilkšana" pilsētā, kā rezultātā mums ir skaista Vecgulbenes muiža, Beta...
~ Daži skaisti objektiņi: strūklaka,pulkstenis,lielās puķu dobes...
Visu neatcerēties + vēl iesāktie un realizēt nepaspētie projekti.
~ Stepanova nopelns ir tas, ka neesam sadrumstaloti,bet vienots novads.
~ Neapšaubāmi,ka Nikolajs ir ļoti pieredzējis pāšvaldības darbā,viņam ir labi kontakti ar ministriem,kas nav ne Daudziņai,ne Caunītim. Papildus vēl kontakti un pieredze kā Vidzemes "gubernatoram". Prasmes komunikācijā: par 70% esmu pārliecināts,ka "divkaujā" ar Balvu mēru būtu uzvarējis Stepanovs,jo pamatlietas parasti izšķir mēri.

Daudziņa.
~ Liela vēlme būt priekšniecei,bet Dievs nav devis 'pietiekamā daudzumā šīs iedzimtās īpašibas (tāpat kā Caunītim), arī pieredzes apjomīgas struktūras vadībā nav bijis ut.t.
~ Sekmīgāk vai mazāk sekmīgi turpināja Stepanova projektu realizāciju. Nepiedodami,ka palaida vējā lielo Brīvības ielas projektu.
~ Vidusskolas internāts,ko piedēvē Daudziņai, arī ir Stepanova iecerēta projekta realizācija,bet nespēja līdz galam realizēt ģimnāzijas piebūvi,kur vajadzēja prasmi atrast papildlīdzekļus.
~ Turpināja remontēt kultūrizglības iestādes,jo mums taču ir savs budžets.
~ Gulbene - Eiropas pilsēta 2012. Tas nosaukums iegūts pārsvarā uz Stepanova paveiktā. Jā, vēl NVO sava māja,jauniešu kustības izveidošanās un " Bāzei" sava māja.
~ Daudziņa "samuļāja" novada struktūru un kadru politiku. Cerams, ka Stepanovs nebūs par mīkstu, lai to izlabotu.

Caunītis.
~ Kā jau te vairākkārt rakstīts, nav piemērots vadītaja amatam,vietnieks varētu būt,jo vismaz esot deputātos,pārzin pašvaldības darbu.
~ Šo gadu laikā nav pratis piesaistīt nekādus līdzekļus Gulbenei.

To,ko esam saņēmuši no valsts un Eiropas, (patīk vai nē) ir visvairāk Stepanova ,tad Raģeļa nopelns. Tagad,dāmas un kungi, spriediet paši!

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 10:45

Ar kādiem paņēmieniem? Daža - tas ir viena, kura absolūti neko nedara, lai tiktu pie varas. Par izbrīnu un dusmām atbalstītājiem- nedara neko.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 10:05

...

Skatoties,kā daža ievēlētā ar visiem iespējamiem paņēmieniem grib tikt pie varas,pāriet jebkura vēlēšanās kaut kur piedalīties.Vēlētāju un iedzīvotāju intereses ir pilnībā aizmirstas.Domā tikai par sevi.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 09:57

Lāsma Gulbe

Šausmas,šausmas!!!!Ko var liet sū...!!Tam latvietim tak nekad nebūs labi!Ja ņem vērā vēlēšanu rezultātus,tad nebalsotāju bij vairāk nekā balsotāju.Gribējāt kaut ko mainīt vajadzēja iet vēlēt par pareizo partiju-Aliansi,Zaļajiem vai Zilajiem... vai vēl par kadu citu partiju.Tagad vairs nav ko bļaut.Pēc kara visi gudri.Prot citus kūdīt,riet no krūmiem,bet kad reāli vajag pateikt vārdu,tad visi savos krūmos sēž klusi.Tā kā pieņemiet situāciju kāda tā ir izveidojusies.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 09:25

Daudziņa nosēdēja uz iepriekšējās valdības (Stepanova) sagatavotajiem un "izbīdītajiem" projektiem,pati nekā netika darijusi. Sliktāk kā bija jau nu noteikti nebūs.

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 06:18

v

Šīs vienas no neizdevušākajām pašvaldību vēlēšanām. Izskatās ka nekas prātīgs nesanāks pēc rakstītā presē. Šāds sasaukums nedarbosies ilgi.
Par Stepanovu, vai tiešām viņš...??? Tas kurš "pārdeva" pilsētas apkuri, tajā skaitā iedzīvotāju maksātspēju, jo apkures rēķini teju bieži vien ir minimālaš algas apmērā.Daudziņa - likvidētā slimnīca. Nu jā, tas ir fakts, bet kurš tad to slimnīcu tādu viņai atstāja??? Caunītis - par vāju novada pr-tāja amatam.
Daudziņa šajos 4 gados ir paveikusi daudz, ņemot vērā to, ka pirmo reizi tika vadīts novads. Ir bijusi korekta un tieša. Daudzas lietas un darbi, kā arī "nedarbi" tika atstāti mantojumā no iepriekšējiem, no tiem pašiem par kuriem balsojāt. Un kas tad tagad būs savādāk,ja "Alianse" noteiks toni? Kas būs jaunāks? Pilnīgi nekas. Zaļajiem un Vienotībai noteikti bija jāapvienojās!!! Abos sarakstos ir labi kandidāti.

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 22:40

Kāda kārtība? Ko tad tādu ir paveicis Stepanovs? Jāzina taču savs laiks! Vai nav laiks iet pensijā? Un vecs partijas darbonis ieviesīs jauninājumus, idejas, inovācijas??????? Un jūs tam ticat, mīļie cilvēki?

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 22:03

Vietējās ziņas