Viesojas rozā supervaronis

Šonedēļ Tirzas pamatskolas skolēniem bija iespēja savām acīm skatīt Cūkmenu un piedalīties stundu garā izglītojošā nodarbībā. Tirzas pamatskola ir to 12 izglītības iestāžu starpā, kura "Meža Olimpiādes 2009" pirmajā kārtā guvusi atzinību.

Kavējoties Lielās Talkas noskaņās un gaidot Cūkmenu, skolēniem bija uzdots apkopot interesantāko statistiku savā pagastā, pilsētā un rajonā - cik maisi talkošanas laikā savākti, kādi bijuši "vērtīgākie" atradumi, lai tikšanās laikā spētu atbildēt uz Cūkmena jautājumiem.

 

Tirzas pamatskolā stundu ilgā nodarbībā ievilkās daudz garāka. Cūkmens bija sagatavojis dažādus pārsteigumus - skolēniem bija iespēja gan izglītoties un papildināt savas zināšanas par vidi, gan arī piedalīties kopējā grāmatas lasīšanā un sportiskās aktivitātēs.

 

Tirzas pamatskolas skolotāja Dzintra Ceriņa stāsta, ka šoreiz notika arī Cūkmena autogrāfu dalīšana, līdz ar to pasākums ievilcies. Savukārt rozā supervaronis norādījis, ka Tirzas pamatskolā mācās zinoši un atsaucīgi skolēni.

 

Meža olimpiādes mērķis ir rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu un apkārtējo vidi.

 

Olimpiādi organizē a/s "Latvijas valsts meži" vides izglītības programmas "Izzini mežu" un Mammadaba meistarklase ietvaros.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas