Viesosies dāņi

Gulbenes novads. 11. un 12.novembrī novadā viesosies Dānijas biedrības „Thy-mors" pārstāvji, informē biedrības "Sateka" koordinatore Daiga Gargurne. Dāņi meklē sadarbības partnerus mūsu novadā.

11.novembrī viesi tiksies ar biedrības "Sateka" pārstāvjiem. Pēc tam ir plānots doties apskatīt Silmaču brīvdabas estrādi un muzeju, Druvienas Veco skolu - muzeju, tikties ar daiļamatnieku Viesturu Kļaviņu, Tirzas pagastā apciemot Ligitas Zvirbules bioloģisko saimniecību "Avoti", Tirzas baznīcu, novadpētniecības materiālu krātuvi, Tirzas pamatskolu, kā arī tikties ar Tirzas attīstības biedrības pārstāvjiem.  

12.novembrī dāņi apmeklēs keramikas darbnīcu "Samiņi", ciemosies pie keramiķes Ingrīdas Cepītes, tiksies ar jauniešu kluba "Dēms" pārstāvjiem un citām nevalstiskajām organizācijām, kā arī skatīs Vecgulbenes muižas kompleksu. Staros viesi skatīs lietišķās mākslas izstādi, tiksies ar Tautas daiļamata meistariem un klausīsies folkloras kopas "Līgo" koncertu. Viesošanās noslēgsies Gulbenes kultūras centrā, kur dāņiem tiks piedāvāts noskatīties Gulbenes Tautas teātra izrādi "Kājas".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas