Vietām bira krusa kā pupas! Varbūt izdevies negaisu nofotogrāfēt? Sūti savus foto portālam! 2

Pirmdiena, kad Rīgā lietus lija aumaļām un ielās veidojās upes, Gulbenē vēl bija tveice. Taču vakarā, pēc darbdienas beigām, arī Gulbeni sasniedza negaiss - vēja brāzmas, pērkons, zibens un pamatīgs lietus -, kas, tuvojoties naktij, norima.

"Dzirksteles" portāla lietotāji ziņo par vētras sekām Gulbenei tuvējos pagastos. Tā Daukstu pagasta Staros novērota tik lieli krusas graudi kā pupas. Stradu pagasta Šķieneros pēc zibens spēriena un pērkona grāviena rezultātā kādā daudzdzīvokļu mājā nedarbojas televizori un datori, kas tajā brīdī bija pievienots elektrībai. Daukstu pagasta Krapā, iespējams, zibens bija iespēris kādā siena rullī, jo no tā plūda dūmu strūkla.  

Meteorologi jau iepriekš brīdināja, ka līdz otrdienas naktij daudzviet Latvijas austrumu pusē gaidāmas stipras pērkona lietusgāzes. Negaisa laikā vietām iespējama krusa un vētra, lielākais vētras risks ir Latgalē.

 

Arī šodien saule mīsies ar mākoņiem un vietām nedaudz īslaicīgi līs. Pūtīs lēns līdz mērens vējš no rietumu puses, Gulbenē tas būs līdz 4 metriem sekundē. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +11..+16 grādiem.

 

Ja jums ir izdevies nofotografēt negaisu, sūtiet foto ar pierakstu, kur tas ir bijis, un autoru portālam, adrese - portals@dzirkstele.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas