Viļakā piketē pret Saeimā pieņemtajiem grozījumiem likumā par akcīzes nodokli 3

Arī gulbenieši ceturtdien, 22.decembrī, devās uz Viļaku, lai piedalītos protesta akcijā par nesen Saeimā pieņemtajiem grozījumiem likumā par akcīzes nodokli.

Tas paredz, ka ar 1.janvāri bez nodokļiem akcīzes preces drīkstēs ievest tikai reizi nedēļā. Tagad to var darīt reizi dienā. "Diena" ziņo, ka, pēc protestētāju domām, izmaiņas likumdošanā tikai pastiprināšot pierobežas iedzīvotāju nabadzību.

 

Protesta akcijas laika izvēle nebija izvēlēta nejauši.

 

Tajā dienā Viļakā viesojas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš devās uz pārrunām ar protestētājiem. Aculiecinieki "Dzirkstelei" stāsta, ka ministrs esot uzklausījis sašutušo piketētāju kritiku par jauno robežšķērsošanas kārtību. Viņš neko nav solījis, taču teicies pārrunāt radušos situāciju valdībā.

 

Piketā piedalījās vairāki simti iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

to 333!!!

tāds pats vien esi --latgalietis,Gulbene,Balvi Viļaks---vienādi !!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.27 12:42

Jānis

Visvienkāršāk ir kaut ko noslēgt, neatļaut, bloķēt NEVIS RISINĀT PROBLĒMAS BŪTĪBU. Neviens nešķērso robežu izklaides vai iedzīvošanās nolūkos, tā vienkārši ir izdzīvošana bezdarba apstākļos.Varbūt tas ir bezdarbnieku bizness, kāpēc citus biznesa veidus neapkaro? Darbs ir legāls. VALDĪBA DRĪZ LEMS, KA REIZI GADĀ VARĒS LEGĀLI ŠĶĒRSOT ROBEŽU.

pirms 9 gadiem, 2011.12.26 22:25

333

Robezu vajag parlikt no austrumiem uz rietumiem,savadak jus sava latgale nospragsiet, musu valdiba par to rupejas nepa jokam.

pirms 9 gadiem, 2011.12.26 16:51

Vietējās ziņas