Vilciens Rīga-Madona-Gulbene pasažierus svinēt tūrisma atklāšanas sezonu aizvedīs par puscenu

Muzeju naktī, 18.maijā no plkst.18 līdz pusnaktij, visām vienreizējām vilcienu biļetēm vilcienu maršrutos tiks piešķirta 50% atlaide, arī vilcienam Rīga-Madona-Gulbene, informē aģentūra LETA.

AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte stāsta, ka braukšanas biļeti par puscenu Muzeju nakts vakarā varēs saņemt visās "Pasažieru vilciena" biļešu kasēs. "Savukārt gadījumā, ja iegādes brīdī konkrētā kase ir slēgta, arī vilcienā pie konduktora kontroliera biļete pasažieriem tiks piedāvāta ar atlaidi. Turklāt jau pašreiz "Pasažieru vilciens" mājaslapā vai mobilajā lietotnē ir iespējams iegādāties e-biļeti. Vilcienu kustības sarakstā 18.maija vakara reisi, kuriem piešķirta atlaide, ir atzīmēti ar īpašu Muzeju nakts simbolu,"skaidro A.Līcīte.

Muzeju nakts laikā gaidāmas dažādas aktivitātes, kas norisināsies arī vilcienā.

"18.maijā ir norīkots īpašs vilciens Rīga-Madona-Gulbene, kas no Rīgas stacijas aties plkst.8.03. Pilsētas viesiem būs iespēja nosvinēt Gulbenes novada tūrisma sezonas sākšanos ar ralliju, kas norisināsies, iepazīstot un atklājot jaunas tūrisma vietas autoceļa Madona-Cesvaine-Gulbene posma apkārtnē, kā arī piedalīties citās aktivitātēs. Pulksten 18.37 vilciens dosies atpakaļ uz Rīgu, un arī šajā vilcienā brauciena biļetei tiks piemērota 50% atlaide," norāda A.Līcīte.

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas