Vīrietis pazūd, braucot uz Gulbeni 2

Trešdien, 12.jūnijā, it kā Balvos pazudis Lietuvas pilsonis, 38 gadus vecais Andrejus Matusovas, kurš bija ceļā uz Gulbeni. Par to informē portāls “Bezvests.lv”.
Valsts policijā “Dzirkstele” pirmdien noskaidroja, ka pagaidām nav informācijas, ka vīrietis būtu atradies. Meklējamā vīrieša profesija ir saistīta ar uzņēmējdarbību – viņš ir dīleris saistībā ar auto tehniskajām apskatēm.
Pazudušā meklēšanas pasākumus ir veikuši gan Balvu, gan Gulbenes Valsts policijas iecirkņu darbinieki.
Ir zināms, ka 12.jūnijā pulksten 14.00 A.Matusovas izbrauca ar kādu vīrieti uz Gulbenes pusi ar melnas krāsas automašīnu SAAB DHN022 (LT) un līdz šīm mājās nav atgriezies.
Pēdējo reizi zvanījis ceļā uz Gulbeni un paziņoja, ka pēc 35 minūtēm būšot uz vietas. Bet līdz Gulbenei tā arī neatbrauca. Lietuvas pilsoņa dzīvesvieta ir Viļņā – liecina viņa paša publiskotā informācija sociālā tīkla profilā. Vīrieša sarunvalodas ir lietuviešu, krievu un angļu. Vīrieša pazīmes - augums apmēram 180 centimetru, normālas miesas būves, tumšiem matiem, ļoti nosauļojies. Visus, kas ir redzējuši pazudušo vīrieti, lūdz zvanīt policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Atrasts

Bezvests.lv ziņo, ka 14 jūnijā jau ir atrasts!

pirms gada, 2019.06.18 12:30

Vietējās ziņas