VIRŠI-A jau piekto gadu dāvās sarkanbaltsarkanās lentītes

Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem, lielākais pašmāju degvielas tirgotājs „VIRŠI-A” arī šogad ar savu iniciatīvu „Nes Latvijas svētkus tālāk!” visās VIRŠI-A pilna servisa DUS dāvinās sarkanbaltsarkanās lentītes. No 7. līdz 18. novembrim visās pilna servisa VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijās ikviens klients varēs saņemt sarkanbaltsarkano lentīti, ko piespraust pie apģērba vai piestiprināt automašīnā, tādejādi atzīmējot Latvijas valsts neatkarības dienu un godinot Lāčplēša dienu. Par to informē VIRŠI-A speciāliste Alise Adamane.

"Ņemot vērā iepriekšējo gadu iedzīvotāju atsaucību un pieprasījumu, šogad VIRŠI-A ir sagatavojis 10 000m Latvijas karogkrāsas lentīšu," stāsta A.Adamane.

„VIRŠI-A iniciatīva „Nes Latvijas svētkus tālāk!” un sarkanbaltsarkano lentīšu dāvināšana ir kļuvusi par VIRŠI-A tradīciju jau piekto gadu. Ar katru gadu jūtam, ka patriotismu un latvisko piederību mūsu klienti izrāda aizvien vairāk un drosmīgāk. Iedzīvotāji šo tradīciju ir iecienījuši visā Latvijā. “VIRŠI-A” staciju tīkls ir paplašinājies, gada laikā atverot sešus jaunus DUS, līdz ar to šogad Latvijas svētki tiks nesti vēl tālāk,” ir gandarīts  VIRŠI-A valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Šobrīd Latvijā ir 53 VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas. Pilna servisa uzpildes stacijās ir iekārtoti veikali, kuros būs iespēja saņemt Latvijas karoga lentītes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas