Vissportiskākā - "GE Money bankas" komanda (papildināts) 9

Pilsētas iestāžu un uzņēmumu darbinieki pagājušo sestdien sacentās dažādu uzdevumu veikšanā, parādot savu veiklību un atraktivitāti.

Stadionā pie Gulbenes sporta centra gāja pavisam karsti un arī jautri, jo tur norisinājās pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles. Tajās tika noskaidroti sportiskākie, daudzpusīgākie un talantīgākie iestāžu un uzņēmumu darbinieki.


Spartakiādi, kura notika sestdien, organizēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes brigāde, Gulbenes pilsētas dome un sporta klubs "Šķēps".


20 komandu dalībnieki rādīja savas prasmes dažādos amizantos uzdevumos, piemēram, veiklākā apkopēja, baļķīšu mešana, rallijs "Ķerras", ātrumsacensības ar nestuvēm.


Elektrotīklu komandas dalībniece Ritma Balode uz sacensības bija atnākusi kopā ar savu mazo meitu Bernadetu, kura bija ne tikai līdzjutēja mammai, bet arī izcīnīja titulu "Visjaunākais dalībnieks".

 

R.Balode atzīst, ka ir jauki, ja šādas sacensības tiek organizētas.


Paralēli šīm sacensībām bērni varēja piedalīties dažādu uzdevumu veikšanā, piemēram, zivtiņu mašķerēšanā.


Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja "GE Money bankas" komanda, 2.vietu ieguva Bērzu pamatskola un ugunsdzēsēji, savukārt Rotari klubam - 3.vieta.


Pirmie dalībai spartakiādē pieteicās 1.vietas ieguvēji "GE Money banka", bet kuplākās komandas bija "Alba plus Kalmes 5" un Vidzemes plānošanas reģions.


Sacensību galvenais tiesnesis Vijārs Griķis atzīst, ka sporta spēles ir izdevušās.

 

"Dalībnieki bija atraktīvi un atsaucīgi. Tas bija viens no nosacījumie, lai viss izdotos. Bija jautri un labi. Pasākums izdevās," saka V.Griķis.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Smile

Kaunam....
Beidz dīkt..... kauns nemaz nav? Indesmuca!

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 19:56

kauns

sacensības baļķu mešanā gan bija negodīgas, jo puse komandu vēlāk pārmeta baļķus, tas gan nebija pieļaujams

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 18:31

uiui

bija forsiii, vismaz savadak neka citus gadus,paldies

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 16:43

www.es

Tā jau laikam ir pats nevar nostartēt, bet jāgrauž kāds kas to var izdarī.
Sacencības tiešām bija izdevušās, ļoti jauki pavadīts laiks.
Lai veicās GE Mony bankai, un nākošajā gadā noorganizē jauku pasākimu.

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 14:23

precizitāte

Cik atceros, tad A.Sprudzāne nebija galvenā tiesnese, bet sekretāre. Tā ir milzīga atšķirība. Stafete, kurā viņa startēja bija 6 cilvēki, līdz ar to nu viņa nekādi nevarēja ne iespaidot,ne ietekmēt rezultātu. Paši redzējām, kādi bija stafetees elementi, kur tika pārbaudīti mūsu vestibulārie aparāti un kur bija vajadzīga arī vienkārši cūcene. Komanda, kurā viņa startēja nebija pat trijniekā. Uzbrauciens nevietā.

pirms 12 gadiem, 2008.09.23 09:52

Smile

Super pasākums! Paldies VUGD par jauko dienu!

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 21:34

xxxx

Viss kārtībā - kaut kādi mači bija, murmuļi pielieti - kā vienmēr.

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 19:12

trakas lietas

tiesāšana bija dikti negodīga, tā tak nedrīkst būt, kur nu vēl tas, ka daudzi tiesneši paši piedalījās dažās stafetēs, piemēra, galvenā tiesnese Antra Sprudzāne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 17:57

,,,,,,,,,,

pasākums būtu bijis vēl labāks, ja tiesneši būtu tiesājuši godīgi, katrai komandai savas prasības, kur nu vēl tas, ka dažiem atļāva vēlreiz pārlabot rezultātus atkārtoti izdarot to pašu disciplīnu, kauns VUGD

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 17:54

Vietējās ziņas