Visvairāk interesē pirkuma, dāvinājuma līgumi un nostiprinājuma lūgumi

Notariālos pakalpojumus uz laiku līdz cita notāra darba uzsākšanai fiziskām personām Gulbenes pilsētā pašlaik veic Gulbenes novada bāriņtiesa.

Zināms, ka no 2019.gada 1.aprīļa notāre Baiba Jaunbērziņa ir pārtraukusi savu darbību.

Bāriņtiesā “Dzirkstele” noskaidroja, ka notariālo pakalpojumu sniegšanā ir ierobežojumi, ko bāriņtiesa var darīt un ko nevar, piemēram, juridiskas personas nevar vērsties bāriņtiesā. Kopumā dienā esot četri, pieci klienti, un visvairāk interesē pirkuma līgumi, dāvinājuma līgumi, nostiprinājuma lūgumi. Aptuveni divus mēnešus esot jārēķinās, ka notariālos pakalpojumus sniegs bāriņtiesa. Tā bāriņtiesu esot informējusi Latvijas Zvērinātu notāru padome.

Latvijas Zvērinātu notāru padomes komunikācijas vadītāja Liene Krīvena “Dzirkstelei” skaidro: “Līdzšinējā notāre Gulbenē ir beigusi savu praksi, un Tieslietu ministrija ir izsludinājusi vakanci. Pašlaik notiek kandidātu pieteikšanās. Tikko būs zināms konkrēts notārs un viņa prakses vietas adrese, informēsim sabiedrību.

Gulbenes novada bāriņtiesas pieņemšanas laiki: otrdienās no pulksten 13.00 līdz 16.00, ceturtdienās no pulksten 9.00 līdz 12.00 Ābeļu iela 8, Gulbenē, tālrunis 64473239 vai 27845393.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas