Vītoli turpina cīņu 9

Druvienas pagasta folkloras kopas "Pērlis" dalībniece Vītolu ģimene vakar, 30.augustā, piedalījās šova "Dziedošās ģimenes" pirmajā pusfinālā un iekļuva labāko sešniekā, kas turpinās cīnīties lielajā šovā par galveno balvu, kas sāksies 13.septembrī.

Jāņa Vītola komponētā dziesma "Dziesma par notikumu" no žūrijas, kurā strādāja maestro Raimonds Pauls, komponists Uldis Marhilevičs un labdarības akciju vadītāja Katrīne Pasternaka, saņēma maksimālo punktu skaistu - 30. Par to, ka nesamākslotais izpildījums ir aizkustinājis ne tikai žūriju, bet arī klausītāju sirdis, liecināja ovācijas un ilgie aplausi.  

Mājās pēc tiešraides ģimene atbraukusi vakar pulksten piecos no rīta.

 

"Mūsuprāt, viss izdevās, kā bijām iecerējuši. Uzstājoties viss sanāca pat labāk nekā mēģinājumā, jo starp ģimenēm bija ļoti draudzīga atmosfēra. Tas radīja pacilātības sajūtu un deva papildu saviļņojumu, lai mēs varētu labi nodziedāt. Mēģinājumā bijām uztraukušies, bet tiešraides laikā mēs iekšēji atbrīvojāmies un ļāvāmies kopā būšanas priekam," stāsta Jānis Vītols.

 

To, vai pirmajā pusfinālā izdosies iekļūt labāko sešniekā, Vītoli atstājuši likteņa ziņā.

 

"Mēs sapratām, kāds uzdevums mums tagad stāv priekšā, jo līdztekus šim pasākumam laukos ir daudz arī citu darbu. Bērniem arī skola ir sākusies, tāpēc katru nedēļu iestudēt jaunu dziesmu ir liels darbs. Visu atstājam likteņa ziņā, jo mums bija būtiski dziesmā pateikt to, ko gribam," saka J.Vītols.

 

Ģimene jau zina, ko dziedās lielajā šovā. Šim priekšnesumam neesot nepieciešams īpaši daudz gatavoties.

 

"Mēs esam folkloristi, kas par 70 procentiem dzied folkloru, bet par 30 procentiem - hītus. Arī nākamā dziesma būs no folkloras, jo šo dziesmu dziedāšanu uzskatām par savu misiju, liekot arī citiem apzināties mūsu tautas garamantas. Jautājums šobrīd ir, vai mums to ļaus darīt," piebilst J.Vītols.

 

Uz Rīgu Vītolu ģimene atkal dosies 9.septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Ainārs

Kaut ko tik aizkustinošu, sen nebiju izjutis...PALDIES JUMS...

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 14:50

Es par jums! Novelu turpinat lidz galam un uzvaret! Klausitaja no Siguldas.

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 12:06

Ilze

Paldies par jauko dziedāšaņu, lai jums veicās ,no jums izstaro vislabākā labestūiba.

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 09:55

!!!

Neko gan daudz nesaprotu no dziedāšanas, bet Vītoli bija labākie. Lauku darbi netraucēs, jo jūs neko netēlojāt, bet bijāt paši. Lai veicas !

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 11:11

klausiitaaja

Patiesi, iisti, liidz sirds dziļumiem aizkustinošii. Ticu Jums, lai Jums izdodas!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 08:19

skatiitaaja

malachi! juus tieshaam bijaat neatkaartojami un vienreizeeji!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 01:42

vītolufane

Jūs bijāt brīnišķīgi! Veiksmi!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.31 22:50

Vietējās ziņas