Vītolu ģimene turpina cīņu 9

Turam īkšķus un balsojam par Vītolu ģimeni, kura turpina cīņu par galveno balvu televīzijas šovā "Dziedošās ģimenes"
Lai gan pagājušajā svētdienā viņu priekšnesums nesaņēma visas 30 balles, tomēr skatītāji Vītolu izpildīto dziesmu no animācijas filmas "Zelta sietiņš", kā vienmēr, bija vērtējuši atzinīgi. "Ar katru reizi mēs jūtamies arvien labāk, jo esam labāk iepazinuši, iemīlējuši un sadraudzējušies ar cilvēkiem, kuri ir apkārt," saka Dace Vītola.

Žūrijas loceklis mūziķis Uldis Marhilevičs Vītolu ģimenei izteica aizrādījumu, ka viņam šķiet, ka viņi atstrādā pirmās šova dziesmas augsto vērtējumu. Pēc koncerta U.Marhilevičs Vītoliem aizkulisēs par to atvainojies.

 

"Es nesapratu, ko Uldis ar šo vārdu bija domājis. Arī viņš pats vēlāk atzina, ka pats nav zinājis, ko domājis, to sacīdams. Tiešā sarunā Uldis lūdza atvainot, ka viņš izraudzījies nepareizu vārdu. Uldis bija ļoti sirsnīgs un atzinīgi novērtēja mūsu sniegumu. Arī es pats piekrītu Uldim, ka mēs šo dziesmu varējām nodziedāt labāk. Mums vispār uzstāšanās uz skatuves šķiet ļoti sarežģīta kopā ar elektronisko aparatūru, jo esam pieraduši dziedāt akustiski. Vienmēr esam centušies vienoties ar publiku tā, lai nebūtu šīs šķirtnes - publika un izpildītāji. Šajā gadījumā mēs esam diezgan dramatiskā situācijā," saka Jānis Vītols.

 

Uzstāsies visa ģimene

Nākamajā svētdienā Vītolu ģimenei pievienosies arī abi vecākie bērni, kuri atlidos no Skotijas. Biļetes jau esot iegādātas. Šova skatītājiem tas noteikti būs patīkams pārsteigums.

 

Šobrīd ģimene strādā pie jaunas dziesmas izpildījuma, jo 4.oktobrī ir jādzied pasaulē populāru mūzikas autoru dziesma.

 

"Sākumā gribējām dziedāt vienu dziesmu no "Beatles" repertuāra bez pavadījuma, bet izrādījās, ka tai nav nokārtotas autortiesības. Tad domājām, ka dziedāsim grupas "ABBA" dziesmu, bet arī no tās nācās atteikties tā paša iemesla dēļ, tāpēc esam izraudzījušies kādas citas pasaulē pazīstamas grupas dziesmu, kas mūsu ģimenei ir mīļa kopš seniem laikiem," stāsta J.Vītols.

 

Pirmo trijnieku neprognozē

Vītolu ģimene uzskata, ka šobrīd prognozēt šova pirmo trijnieku ir pāragri.

 

"Varētu būt runa par pirmo sešinieku, jo lielākā daļa ģimeņu ir spēcīgas, enerģiskas, talantīgas, izdomas bagātas un pilnas apņēmības, tāpēc esam laimīgi, nokļūstot starp tādiem cilvēkiem. Skatoties, ko dara citi, pārņem tāda piepildītības sajūta, ka mēs nedomājam par to, kurš varētu būt uzvarētājs. Mēs priecājamies par katru mirkli," saka J.Vītols.

 

Viņš atzīst, ka šova plānos ir "šaura vieta".

 

"Tas, kas mums vēl būs jādara, gluži nav mums piemērots.

 

"Ja tai tiksim cauri, viss būs atkal labi," piebilst Jānis.

 

Vītolu ģimene mīļi pateicas visiem, kuri par viņiem balso, kā arī visiem tiem, kuri tur īkšķus!

Pievieno komentāru

Komentāri 9

klausīītāja

Joprojām saviļņo Vītolu ģimenes sniegums ar savu starojumu, ar vienreizīgumu. Priecājos par Jums, par Jūsu radīto pasauli! Paldies!

pirms 11 gadiem, 2009.10.01 15:56

Lapa

Tādas ģimenes ir diezgan liels retums. Galvenais, ka tā ir ģimene vārda pilnā nozīmē - kāds siltums un mīlestība no viņiem staro, īpaši bērniem. Viņiem tas nav jāpauž tik fiziskā veidā kā Eglīšu ģimenei no Alūksnes.

Vītolu ģimenes sniegums sniedz patiesu baudījumu. Viņu stiprā puse ir folklora. Taču šis ir arī savdabīgs konkurss. Ja viņi vēlas uzvarēt, tad jārāda arī cita stila sniegums. Taču lai nu tur būs kā būs, bet Latvija būs iepazinusi vienu brīnišķīgu ģimeni vairāk. Protams, ka novēlu uzvaras laurus.

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 11:30

147

Neka laba neredzu. Si svetdiena bus pedeja viniem. Uzvares Dukuri vai Rici

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 10:12

Nu man jau sāk likties,ka žūrija nepamatoti piekasās Vītoliem!!!No viņu snieguma gūstu tādu baudījumu dvēselei,ka tā pietiek visai nedēļai.Ar nepacietību gaidu nākošo svēdienu tieši viņu dēļ!Lai veicās!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.30 09:23

Vitolu ģimene uzstājas patiesi, vienkārši un sirsnīgi. Ar to viņi arī gūs punktus no publikas un skatītājiem. Par to vienveidību runājot, visi ir savā stilā vienveidīgi. Katram savs stils, kuru grūti mainīt, bet lēnām izdodas....

pirms 11 gadiem, 2009.09.29 21:35

quu

man ļoti patīk šī ģimene un tās sniegumi.:)

pirms 11 gadiem, 2009.09.29 20:12

Bet sāk kļūt vienveidīgi. Rēzeknieši ir dzīvīgi un interesanti!

pirms 11 gadiem, 2009.09.29 19:37

AK

Šovs ir tikai šovs.
Baudījums, ko sagādā Vītolu ģimenes sniegumi nav vērtējumos iekļaujams.
Paldies!

pirms 11 gadiem, 2009.09.29 17:06

Vietējās ziņas