Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vokālās mūzikas reģiona skatē – otrās pakāpes diploms

Madonā 18.martā notika Vidzemes reģiona konkurss, kurā Gulbenes novadu pārstāvēja Lejasciema vidusskolas 1. līdz 4.klašu ansamblis, ko vada Rita Vēverbrante, kā arī otrs viņas vadītais kolektīvs - 9. līdz 12.klašu ansamblis. Reģiona skatē piedalījās arī skolotājas Lauras Anžes vadītais Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 9. līdz 12.klašu ansamblis. Visi trīs kolektīvi reģiona skatē saņēma otrās pakāpes diplomu.

Minētie kolektīvi līdz ar vēl 16 Gulbenes novada skolu vokālajiem ansambļiem un duetiem marta pirmajā pusē veiksmīgi piedalījās tradicionālajā vokālās mūzikas konkursā "Balsis", kas notika Tirzas kultūras namā.

 

Novada skatē kolektīvu sniegumu vērtēja Gulbenes novada koru virsdiriģents Uldis Kokars, Sveķu speciālās internātpamatskolas mūzikas skolotājs Jolands Andževs un mūziķis Normunds Mazūrs.

 

Konkursā varēja piedalīties ansambļi, sākot no vokālā dueta līdz kolektīviem, kuros ir ne vairāk kā 15 dalībnieki. Dalībnieki izpildīja divas dziesmas. Viena bija latviešu tautas dziesma bez pavadījuma, bet otra - pēc pašu izvēles.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas