VUGD: sakarā ar spēcīgā vēja postījumiem Gulbenes novadā - seši izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma jau vairāk nekā 170 izsaukumus saistībā ar spēcīgā vēja radītajiem postījumiem, no kuriem vairāk nekā 70 tika saņemti Vidzemē, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

"Vairumā gadījumu izsaukumi bija par to, ka koki ir pārkrituši par ceļa braucamajām daļām un ir nepieciešams tos sazāģēt, bet bija arī izsaukumi par to, ka koki nolūzuši uz automašīnām, elektrības vai apgaismes vadiem. Visvairāk izsaukumu Vidzemē saņemti Limbažu novadā -12, Kocēnu -10 un Gulbenes novadā - 6 izsaukumi," stāsta S.Vējiņa.

Izsaukumi Gulbenes novadā tika saņemti tikai par to, ka koki nokrituši pār ceļa braucamajām daļām un ir nepieciešams tos sazāģēt - Beļavas pagastā,   Gulbenē - Lazdu un  Dzilnas ielā, Litenes pagastā, Rankas pagastā un Stradu pagastā.

VUGD atgādina, ka gadījumā, ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi avārija vai arī kāds cits negadījums, nekavējoties jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem pa tālruņa numuru 112.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas