Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VZD izsludina pētniecisko darbu konkursu

Valsts zemes dienesta Komunikācijas projektu vadītāja Arta Platace informē, ka, lai sekmētu studiju procesa kvalitātes paaugstināšanu un studentu zinātnisko un praktisko izaugsmi, Valsts zemes dienests (VZD) izsludina studentu studiju noslēguma darbu konkursu, kuru tēmas saistītas ar VZD darbības jomām.

"Studiju noslēguma pētnieciskos darbus par tādām VZD jomām kā – nekustamā īpašuma kadastrs, zemes un būvju kadastrālā uzmērīšana, topogrāfiskā uzmērīšana, nekustamā īpašuma masveida vērtēšana, ģeodēzija, ģeomātika, zemes ierīcība, zemes reforma, zemes efektīva izmantošana – augstākās izglītības iestādēm jāiesniedz līdz 30. septembrim," norāda A.Platace.

Iesniegtos darbus komisija vērtēs trīs kategorijās  – “Labākais bakalaura darbs”, “Labākais maģistra darbs” un “Labākais diplomdarbs”. Vērtēšanā  tiks ņemta vērā tēmas nozīmība un aktualitāte, pētījuma analīzes kvalitāte, novitāte un sniegto priekšlikumu praktiskā nozīme.

Uzvarētāji tiks paziņoti novembra vidū, un apbalvošana notiks VZD rīkotā svinīgā sanāksmē par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai.

Plašāka informācija par studiju noslēguma pētniecisko darbu konkursa kārtību pieejama VZD tīmekļa vietnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas