Wella Professionals svinīgajās vakariņās piedalās arī salona "Tīna Lux" pārstāves

Restorānā Kaļķu Vārti 13.maijā norisinājās Starptautiskā skaistumkopšanas uzņēmuma Wella Professionals svētku vakariņas, kura galvenais mērķis bija nosvinēt Wella Professionals panākumus Latvijā un pateikt paldies labākajiem Wella Professionals sadarbības partneriem. Tajās piedalījās arī Gulbenes salona "Tīna Lux"  pārstāves, kas ikdienas darbā izmanto Wella Professionals matu kopšanas līdzekļus. Par to informē Vivita Leismane.

"Svinīgo vakariņu laikā tika godināti labākie un veiksmīgākie Wella Professionals sadarbības partneri, kā arī tika godināti konkursa “Baltijas Trend Vision Award 2019”4 Latvijas finālisti. Vakara gaitā tika gūta iedvesma no radošām un starptautiski atzītām stilistu komandām. Vakaru vadīja Rihards Leperis, pārsteidzot viesus ar dažādām muzikālām performancēm, bet kadrus iemūžināja pasākuma fotogrāfs Jānis Saliņš. Aktualitātes prezentēja arī pieczvaigžņu salona “House of Hair” radošais direktors Kristaps Slakters Zvejsalnieks kopā ar savu radošo komandu," stāsta V.Leismane.


Artūrs Dedzis, Wella Professionals: “..Šis ir pirmais gads, kad rīkojam mūsu ikgadējo Wella ģimenes kopābūšanas pasākumu jaunā formātā. World of Wella, jeb WOW aizsākums meklējams Āzijā, kad Singapūras Wella komanda izdomāja iepazīstināt gan esošos, gan jaunos klientus ar Wella pasauli, tas ir, mūsu galvenajām vērtībām – kvalitatīvas mācības, kvalitatīvi produkti un veiksmīga un viegla sadarbība. Ar šo gadu esam WOW pasākumu atveduši arī uz Baltiju, tātad vēl divi WOW pasākumi gaidāmi Lietuvā un Igaunijā vēl maijā. Mūsu klientiem tie ir svētki, iemesls un iespēja satikt savus nozares kolēģus un patīkami pavadīt laiku, jaunajiem un topošajiem – iepazīšanās intīmāka gaisotnē, sava veida ienākšana un pieņemšana mūsu Wella ģimenē. Šis vakars ir arī lieliska iespēja mums pateikties visiem par sadarbību aizgājušajā gadā, uzslavēt centīgākos un motivēt it visus, kas gatavi kopā ar mums veidot spožu nākotni!..”


Piebilstams, ka 2012.gads Latvijas skaistumkopšanas ekspertiem, stilistiem un frizieriem atnesa svarīgu ziņu par visā pasaulē iecienītu un profesionāļiem paredzētu matu kopšanas līdzekļu „Wella Professionals" izplatītāju maiņu. Baltijas valstīs – Lietuvā un Latvijā – šo zīmolu kosmētiku uzticēja izplatīt uzņēmumu grupai „Sirowa Group”, kas ir viens no reģiona pieredzējušākajiem uzņēmumiem kosmētikas un skaistumkopšanas vairumtirdzniecībā. Igaunijā SIROWA pārstāv Wella Professionals jau vairāk kā 15 gadus.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas