ZAAO pārtrauc atkritumu apsaimniekošanu Rankas un Lizuma pagastos 7

SIA "ZAAO", pamatojoties uz Gulbenes novada pašvaldības izsludinātā atklātā konkursa „Sadzīves atkritumu apsaimniekošana Gulbenes novada administratīvajā teritorijā” rezultātiem, ar 2014.gada 14.oktobri pārtrauc atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Rankas un Lizuma pagastu teritorijā. Par to informē SIA "ZAAO" sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.


Viņa stāsta, ka klientiem ir izsūtītas informatīvas vēstules, norādot atkritumu izvešanas grafikā paredzēto pēdējo konteinera tukšošanas dienu. "Atkritumu konteineri, kuri ir ZAAO īpašums, pēc to iztukšošanas būs jānodod atpakaļ uzņēmumam. Konteineru noņemšana notiks 4. un 18.oktobrī," stāsta Z.Leimane.


ZAAO aicina laikus samaksāt par sniegtajiem pakalpojumiem un gadījumā, ja ir maksāts avansā, vērsties uzņēmumā ar iesniegumu par pārmaksātās summas atmaksu, norādot vārdu, uzvārdu, īpašuma adresi, norēķina kontu.


"Iesniegumu var sūtīt elektroniski uz e-pastu: zaao@zaao.lv, sūtīt pa faksu 64281251 vai pastu SIA ZAAO, Rīgas iela 32, Valmiera, LV 4201. Jautāt par turpmāku atkritumu apsaimniekošanu var Gulbenes novada pašvaldībā," norāda sabiedrisko attiecību speciāliste.


SIA "ZAAO" pateicas klientiem un pašvaldībai par sadarbību.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

rancēniete

Man ļoti žēl. Patiesi. Bija ļoti labs serviss. Bijām visi apmierināti. Es to uzskatu par aplamību, kas valda kaut kādos nosacījumos.

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 15:46

Žēl

Tiešām ļoti, ļoti žēl. Serviss bija perfekts! Novads uzspiež privātajam pirkt pakalpojumu, neļaujot izvēlēties! KĀ KAS TĀDS VAR NOTIKT????????

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 16:29

Rancēnietis

Neesmu informēts ko tad šoreiz Gulbenes novada dome ir nolobējusi.Pirms gada jau mēgināja uzspiest Albu(nesanāca) tagad laikam ir kāds cits iedevis uz ķepas nopietnāku piķi,ka ZAA0 ir spiesti piekāpties.Kaut kāds absurds-kā var piespiest privātpersonu mainīt pakalpojuma sniedzēju!!??

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 17:13

Shmiize

Novads ir izdevis saistošos noteikumus, kas ir "likums" novada teritorijā dzīvojošajiem iedzīvotājiem. Vienīgais veids kaut ko mainīt tagad, ir iet pa Lizuma un Rankas mājām, vākt parakstus parādot iedzīvotāju iniciatīvu un gribu palikt pie ZAAO. Bet vai novada deputāti to ņemtu vērā? Un vai maz ZAAO grib vākt tos mēslus Rankā un Lizumā? Vēl var rakstīt atklātu vēstuli uz VARAM. Varbūt tur kāds sadzirdēs rancēniešu un lizumniešu izmisīgos saucienus pēc ZAAO. Bet piekrītu - sviests pilnīgākais. Ja ir maksātspējīgs klients, ar zelta tačku no Vitempiskas kāds varētu braukt pēc sastrādātajiem s***diem.

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 21:11

rancenieks

vot te jau ir ta musu briviba it ka mes varam izveleties ko gribam bet ta nau un laikam nekad nebus
jo mes esam loti paklavigi ar mums dara ko grib vajag sabraukt ar daksam visiem gulbene un
paradit šitiem gudriniekiem ka mes tadu apsaimniekotaju negribam

pirms 6 gadiem, 2014.09.10 07:19

?!

Ka nesanāk ... no vilka mukām, lāča ķetnās nonācām.... Varbūt kādam ir info , kāpēc šamējie ( jaunie atkr.apsaimniekotāji) Balvos tikai gadu darbojās un kāpēc tik naski savulaik nosaukumus mainījuši.

pirms 6 gadiem, 2014.09.10 08:03

Es

Pakalpojumu serviss bija ideāls.Labāk nevar būt.

pirms 6 gadiem, 2014.09.10 11:55

Vietējās ziņas