"Zaļā ceļa" posmā no Gulbenes līdz Balviem no 14.aprīļa ir slēgtas barjeras 3

Lai nodrošinātu tūristu un vietējo iedzīvotāju labsajūtu un drošu pārvietošanos “zaļā dzelzceļa” posmā no Gulbenes līdz Balvu novada robežai, 2020.gadā tika uzstādītas atpūtas vietas un barjeras. Līdz šim barjeras bija atvērtas. Tā kā pašlaik ir uzstādītas posma marķējuma zīmes un divās vietās arī norādes par barjeru tuvumu, tad ar 14.aprīli barjeras tiek aizslēgtas. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Elīna Strode.

Barjeras paredzētas, lai posmu galvenokārt izmantotu kājāmgājēji un riteņbraucēji, tās ir slēdzamas, lai nepieciešamības gadījumā uz posma varētu veikt sakārtošanas darbus. Gulbenes novada pašvaldība atgādina, ka posms paredzēts tikai nemotorizētajam transportam, pat to aizliegts pārvietoties ar mašīnām, motocikliem, kvadricikliem, īpaši smago tehniku. Izņēmuma gadījumā posmu var izmantot iedzīvotāji, lai nokļūtu savā īpašumā. Barjeru uzstādīšana piekļūšanu īpašumiem netraucē.

Atsevišķos gadījumos, vienojoties ar attiecīgo pilsētas vai pagasta pārvaldi, iespējams konkrētas barjeru atslēgas saņemt īslaicīgā lietošanā:

Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

Ar kādām tiesībām "tūristi" ir noprihvatizējuši veco dzelzceļu?

pirms 6 mēnešiem, 2021.04.14 18:47

Gunča

No Pitalovas uz Rīgu caur Gulbeni. caur Ieriķiem ir jāatjauno tvaika lokomotīves vilkts retro vilciens ar restorāna vagonu un kupej vagoniem.kā agrāk????????????????????????????????????????

pirms 6 mēnešiem, 2021.04.15 10:33

Es pats

Nav jau sliežu, Pa ko tad tas vilciens ripos?

pirms 6 mēnešiem, 2021.04.15 20:24

Vietējās ziņas