Zaļais tirdziņš - dzelzceļa stacijā

Visi, kas vēlas pirkt un pārdot, 15.novembrī no pulksten 9.00 līdz 13.00 aicināti uz Zaļo tirdziņu. Ziemas mēnešos tirdziņš atkal notiks Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā. Tur tas būs jau arī šoreiz.


Tirdziņā būs iespējams iegādāties dažādus mājražotāju gatavotos gardumus: kūpinātas zivis un gaļu, skābētus kāpostus, sieru, maizi, mājas alu un vīnu, konditorejas izstrādājumus un citus. Būs nopērkami arī dārzeņi, medus, kā arī amatnieku darinātās skaistumlietas, dizaina priekšmeti un citas noderīgas lietas ikdienai un svētkiem.


Lai tirdziņa apmeklētājiem būtu ērtāk nokļūt līdz Gulbenes dzelzceļa stacijai, 15.novembrī, 20.decembrī, 17.janvārī, 21.februārī un 21.martā pilsētā kursēs bezmaksas autobuss. Pulksten 10.00 tas aties no ceļudaļas, pa ceļam piestās “Supernetto” autobusu pieturā (Blaumaņa iela) – autobusu pieturā pie veikala “Krāčukakts” (Rīgas iela), autobusu pieturā “Gauja” (Rīgas iela) un dosies uz staciju. Tāds pats maršruts būs arī atpakaļ no stacijas apmēram pulksten 11.45. Autobuss, kas vedīs uz Gulbenes dzelzceļa staciju, būs atpazīstams pēc zīmes „Zaļais tirdziņš”. Vairāk informācijas pa tālruņiem 64497729, 26557582 vai e-pastu “turists@gulbene.lv”.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas