Zanda Jundze “princešu” cīņu vairs neturpinās 5

Sestdien notika kārtējā šova "Latvijas Princese 2009" sērija. Šoreiz šovu vajadzēja atstāt sinolietei Zandai Jundzei. Par "princeses" titulu un 10 000 eiro lielo naudas balvu cīņu turpina trīs dalībnieces.

Zanda "Dzirkstelei" stāsta, ka no šova aizgāja ar labām sajūtām un rūgtuma nav. Šova laikā viņa izpildījusi daudz un dažādus uzdevumus: dejojusi, rādījusi izturību fizisko pārbaudījumu trasē, strādājusi lauku sētā, etiķetes zināšanas, kā arī uzstājusies auditorijas priekšā.


Šajā šova sērijā, kurā tika noteiktas pusfināla dalībnieces, "princeses" nodevās labiem darbiem. Zanda uzskata, ka visus uzdevumus izpildījusi ļoti labi.


Vaicājot Zandai, vai tiešām, tā ir, kā masu medijos raksta, ka pārējās meitenes pamanījušas, ka viņai tā īsti "princeses" tronis nemaz nav vajadzīgs. Tas esot jūtams no meitenes uzvedības, izturēšanās un manierēm. Cīņas spars pārgājis. Tieši tāpat uzskata arī "princis" Valdis. Zanda norāda, ka viņas sacītais esot pārprasts un tā neesot.

 

"Visi, kas piedalās šovā vai vienalga kādās citās sacensībās, grib uzvarēt, jo citādāk jau cilvēks nepiedalītos. Uzskatu, ka jāuzvar ir labākajam. Cilvēki grib redzēt šova dalībnieču acīs ļoti lielu azartu, kā tas bija un ir redzams dažu citu dalībnieču acīs. Bet "princese" titulu var iegūt, to izcīnot, nevis iegūt tikai, tāpēc ka vienkārši grib," uzskata Zanda.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nesaprasha

vispaar nekad neesmu sapratusi, peec kaadiem kriteerijiem shajaa shovaa veertee un ko izbalso un ko atstaaj. viss tur muuzhiigi ir miglaa tiits, taads patreizeejas Latvijas cieniigs shovas, jo dziivojam kaa pa miglu......

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 14:49

Tas šovs jau gan ir pilnīgs sviests, nu kas tās par princesēm. Meitenes kā meitenes nekā īpaša. Nothing, nothing, pat bez spešel. Zanda ir kaut ko pārvarējusi sevī, tas labi, jo kritizēt vienmēr ir vieglāk nekā kaut ko izdarīt. Lai veicas turpmāk arī kādās sakarīgākās nodarbēs.

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 12:35

Brinos, ka vispar vina tik talu tika, vinas valodas lausana ir tiesam loti uzkritosa, bet prieks par vinu.....

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 10:50

latgaliete, ieraksti nu tu savu runu diktafonā un paklausies no malas. Tas būs šausmīgi (kā lielai daļai no Gulbenes novada) Kā nu runājam tā runājam .

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 10:34

latgaliete

Pret Zandu kā pret cilvēku- nekādu pretenziju, bet viņas cietais lauzītais latviešu valodas akcents ir ausij nebaudāms. Vai tiešam nevarēja piestrādāt pie valodas, dikcijas? Tā varētu runāt 70 gadīga lauku tanta no dziļas Latgales, kura ikdienā latviski nerunā, bet nevis sinoliete. Pat īsteni latgaļi latviešu valodu tā nelauž.
Brīžiem likās, ka Zanda paņemta šovā tikai amizantās izrunas dēļ, lai par cilvēku paņirgātos.
Citādi- visu cieņu un lai dzīvē veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.11.24 09:03

Vietējās ziņas