Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieki vēlas vienlīdzību

Grupa Latvijas lauksaimniecības specializēto atašeju lauksaimniecības jautājumos, kuri strādā Briselē, 18. un 19.augustā iepazinās ar Vidzemes un Latgales reģiona zemnieku saimniecību ikdienu un uzklausīja lauksaimnieku viedokli.

Atašeji apmeklēja arī vairākas Gulbenes novada   saimniecības. Pēc lauksaimnieku organizācijas “Zemnieku Saeima” iniciatīvas šādas iepazīšanās notiek jau trešo gadu.


“Šobrīd lauksaimnieku un valsts pārstāvju Briselē darba prioritāte ir kopējās lauksaimniecības politikas reforma pēc 2013.gada, tāpēc arī “Zemnieku Saeima” uzskata, ka šis ir brīdis, kad gan lauksaimniekiem, gan valsts vadībai ir jāpierāda, ka spējam aizstāvēt nacionālās intereses ne sliktāk kā vecās Eiropas Savienības dalībvalstis. Visiem kopā ir jāpanāk vienlīdzīga un atbildīga kopējās lauksaimniecības politika pēc 2013.gada. Šai politikai jābūt vērstai uz lauksaimniecības konkurētspējas stiprināšanu un palielināšanu, kā arī lauku kā pievilcīgas dzīves vides saglabāšanu un attīstību. Ja saglabāsies nevienlīdzīgi spēles noteikumi, tad kopējā lauksaimniecības politika pēc 2013.gada var iznīcināt Latvijas lauksaimniecību,” uzskata “Zemnieku Saeimas” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja.

Vairāk lasi laikraksta "Dzirkstele" 23.augusta numurā vai pērc maksas rakstu šeit

Vairāk foto šeit .

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas