Ziedu veikali pagarina darba laiku

Šodien atkal tiks svinēta Starptautiskā Sieviešu diena jeb Tulpīšu svētki. Šī ir diena, kad katra sieviete vēlas, lai viņu atceras, pasniedz kādu ziedu vai mazu dāvaniņu. Par savām sievietēm vīriešiem ir jārūpējas un jālutina viņas katru dienu, taču šajā dienā var parūpēties par mazu pārsteigumu arī kolēģēm, paziņām, māsām, mammām un arī nejaušām garāmgājējām.

Lejasciemietis Valdis Mednis uzskata, ka 8.marts ir skaisti svētki. Tā ir vēl viena iespēja iepriecināt savas mīļās sievietes. Nevajag jau nemaz pirkt lielas dāvanas, var pārsteigt arī ar pāris ziediņiem.

Šogad 8.marts ir svētdienā. Lejasciema ziedu veikals pagasta vīriešiem šogad ir sagādājis iespēju iegādāties ziedus savām sievietēm arī svētdienā, kaut citkārt svētdienās veikals nestrādā.

Jādomā, ka arī Gulbenē svētdien ziedu veikalus kupli apmeklēs stiprā dzimuma pārstāvji. Ziedu veikali tieši tādēļ svētdien ir nolēmuši pagarināt darba laiku. Piemēram, puķu salons "Krāčukakts" svētdien strādās no pulksten 8.00 līdz 17.00. Veikala vadītāja Daiga Grodne atzīst, ka vīrieši šajos svētkos vienmēr cenšas iepriecināt sievietes. Jau piektdien varējis just, ka tuvojas šie svētki. Vīrieši jau steiguši iegādāties ziedus savām kolēģēm.

Arī veikala "Ieviņa" īpašniece Ieva Antipova atzīst, ka veikals, visticamāk, strādās līdz pašam vakaram.

 "Domāju, ka vēl arī pirmdien vīrieši pirks ziedus, lai apsveiktu kādu sievieti," saka I.Antipova.

Savukārt veikali "Raganiņa" un "Kolāža", kas parasti svētdienās nestrādā, šajā svētku reizē strādās līdz dienas vidum. Iespējams, ziedus rīt piedāvās iegādāties arī veikals "Zieds".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas