Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētkos sarūpē dāvanas no sirds 2

Gulbenes evaņģēliski luteriskās baznīcas draudze pirms Ziemassvētkiem visus aicināja piedalīties rokdarbnieču labdarības akcijā, mudinot adīt zeķes, cimdus, cepures, šalles, lai to visu dāvinātu bērniem, kuriem tas ir vajadzīgs visvairāk.

“Šo akciju organizējām sadarbībā ar Gulbenes novada sociālo dienestu, jo vēlējāmies sagādāt Ziemassvētku prieku. Atsaucība bija liela. Mūsu akcijā iesaistījās rokdarbnieces pat no cita novada. Saņēmām sūtījumu, ja nemaldos, no Kuldīgas. Labdarības akcijas laikā ir adītas zeķes, cepures, čības, šalles un pat somas. Visu rokdarbnieču sarūpēto jau esam nogādājuši sociālajā dienestā, kas visu dalīs tālāk,” stāsta Gulbenes evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes vecākā Evija Samsone. 

22.decembrī rokdarbnieču sarūpēto silto Ziemassvētku sveicienu saņēma 24 Gulbenes pilsētas bērni. “Mēs jau sadarbojamies ar šīm ģimenēm. Zinām arī tajās augošo bērnu vecumu. Domāju, ka šī dāvana ielies siltumu arī bērnu vecāku sirdīs un liks sasparoties arī pašiem vecākiem,” saka Gulbenes novada sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Rūta Borodkina.

Arī Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komiteja, pateicoties atbalstītājiem, sarūpēja Ziemassvētku paciņas Gulbenes veco ļaužu mājas iedzīvotājiem, kā arī visiem tiem vecajiem vientuļajiem cilvēkiem, kurus apkalpo Sarkanā Krusta medicīnas māsas. Viņiem ļoti mīļas dāvanas sagatavoja arī Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes bērni kopā ar saviem vecākiem. Savukārt Gulbenes pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” bērni sarūpēja jauku koncertu veco ļaužu mājas iemītniekiem un pārsteiguma paciņas.

“Vecie ļaudis bija ļoti priecīgi un aizkustināti. Daudzi pat bilda, ka pirmo reizi tikuši tik bagātīgi apdāvināti. Sarkanā Krusta vārdā sakām paldies visiem, kuri kopā ar mums palīdzēja radīt šo svētku prieku, neliedzot savu atbalstu,” pateicas Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komitejas izpilddirektore Biruta Kozlovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ciemiņš

Ja tik tiešām ,pirmo reiz bija tik pieticīgas Ziemassvētku dāvanas.

pirms 4 gadiem, 2015.12.27 11:42

Viesis

Vienīgi kas ik gadu atceras vecus cilvēkus ir aptieka Lejas aptieka, Ķiķeles bekereja, un veci draugi no domes A. Šķēls, A. Caunitis,I.Liepiņš.Paldies par sadarbību.

pirms 4 gadiem, 2015.12.27 20:19

Vietējās ziņas