Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi aptaujas rezultāti par salūtu Gulbenē 8

Janvārī Gulbenes novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus izteikt viedokli par Jaungada sagaidīšanas pasākumu Gulbenē un salūta rīkošanu. Kopumā aptaujā tika saņemtas 276 atbildes.

55,1 procents aptaujas dalībnieku uzskata, ka pašvaldībai nevajadzētu atteikties no salūta rīkošanas, savukārt 44,9 procenti neatbalsta salūta organizēšanu.

Aptaujā bija iespēja arī izteikt priekšlikumus par Jaungada sagaidīšanas pasākuma rīkošanu Gulbenē. Daži aptaujas dalībnieki uzskata, ka nekas šajā ziņā nav jāmaina. Savukārt citi ierosina rīkot gaismas, lāzeru šovu vai dronu performanci. “Šeit uzreiz jāpiebilst, ka tas noteikti nebūs lētāk par 4800 eiro, kas ir pēdējā rīkotā salūta izmaksas. Tomēr tas būtu inovatīvi un pamanāmi,” uzsver Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Tāpat izskanējis priekšlikums gadumijā demonstrēt atskatu uz notikumiem un padarīto aizejošajā gadā, rīkot muzikālu pasākumu ar sadziedāšanos vai pazīstamu mākslinieku uzstāšanos, aicināt visiem pulcēties kopā, ņemot līdzi brīnumsvecītes, kas reizē tiek aizdegtas, turpināt aktivitāti par kopīgo deju, tikai pirms tam publicējot deju soļus sociālajos tīklos, lai pasākuma apmeklētāji var sagatavoties.

Diskusijām atvērts ir jautājums par amatpersonu uzrunu gadumijā. Citi uzskata, ka tas ir lieki, vēl citi, ka papildus pašvaldības amatpersonu uzrunai nepieciešams translēt Valsts prezidenta uzrunu. Izskanējis arī ierosinājums par saistošo noteikumu izdošanu saistībā ar salūtu rīkošanu, proti, ierobežot to darīt privātpersonām, lai izvairītos no bīstamām situācijām. “Iesniegtie priekšlikumi tiks izvērtēti un pārrunāti pašvaldībā,” saka G.Kalmane.Pievieno komentāru

Komentāri 8

antons

Es ierosinu Gulbenes domei jaunā gad vakarā pastāstīt ko viņi ir izdarījuši iedzīvotāju labā pa visu gadu pastāst kas plānots nākamgad un pamatot to kāpēc tik liela sama nepieciešama lai uzturētu domes štata vienības.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.06 20:21

Ūla

Savukārt, es ierosinu izpārdot visu ko var, notriekt visu "tūrsisma attīstībā" un prasīt pūcēnam, lai mūs pievieno Alūksnei!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.06 23:01

Janka

Tad jau labāk Madonai.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.08 08:46

Janka???

Es nesaprotu mums cilvēki no domes brauc komandējumos par mūsu naudu bet Kalpaka ielā netālu no Labā nedeg gaisma laternās bērniem jānāk pa tumsu no mūzikas skolas tas ir normāli

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 09:43

?

Aizej pic87e Ginta, parunā, un es domāju, ka rīt degs!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.08 08:42

?

Vai tik pie tā nav vainīga Gulbenes pārvaldes vadītāja nolaidība nevis GNP cilvēku komandējumu naudas?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 11:49

uz Rīgu atpakaļ

Bet Korni'ņš neizturēja un aizlaidās

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 12:54

Anda

Cik ilgi pilsētu izdaiļos pusbūve pie Gaujas pieturas, Gaitnieku un Dzelzceļa ielas krustojumā. Vai tā nav vidi degradējoša? Domei par to nekas nav sakāms?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.07 23:01

Vietējās ziņas