Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi uzvarētāji iepirkumos

Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā jaunākā informācija liecina, ka par 38 000 eiro bez PVN novada pašvaldības vieglo transportlīdzekļu tehnisko apkopi, remontu un rezerves daļu piegādi ir apņēmusies veikt Gulbenes SIA “MegaRem”. Šajā iepirkumā saņemts viens piedāvājums.

Par 6255,20 eiro bez PVN piegādāt un uzstādīt žalūzijas Gulbenes sākumskolā un novada valsts ģimnāzijā ir apņēmusies Rīgas SIA “Alan Ltd”. Pavisam tika saņemti četri piedāvājumi.

Par 43 956,60 eiro bez PVN siltumenerģijas monitoringa iekārtu piegādi un uzstādīšanu novada pašvaldības ēkās veiks Rīgas SIA “Rubate”. Pavisam tika saņemti divi piedāvājumi.

Par 72 727,28 eiro bez PVN Rīgas SIA “Elko arhitektūra” ir uzņēmusies novada pašvaldībā veikt būvprojektu izstrādi un autoruzraudzību četriem deinstitucionalizācijas plāna objektiem: Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a; Stradu pagastā, Stāķos 11; Litenes pagastā, “Brīnumos”; Tirzas pagastā, “Doktorātā”. Pavisam tika saņemti četri piedāvājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas