Zināms ēdinātājs novada pašvaldības organizētajos pasākumos 2

Ir veikta tirgus izpēte par ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu Gulbenes novada pašvaldības organizētajos pasākumos. Tās rezultātā līguma slēgšanas tiesības tika piešķirtas SIA „Lejaskrāces”.

“Tirgus izpētei nav jābūt obligāti publicētai internetā. Tā var notikt, piemēram, arī šādos veidos: izsūtot e-pastus potenciālajiem pakalpojuma sniedzējiem; aptaujājot telefoniski vai klātienē, analizējot pieejamo informāciju tīmekļa vietnē vai izpētot brošūras, bukletus un tamlīdzīgi. Šoreiz tika izvēlēts elektroniskais veids, proti, izsūtīti e-pasti potenciālajiem pakalpojuma sniedzējiem,” “Dzirksteli” informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Viņa arī uzsver - ar šo gadu ir mainījusies likumdošana un pašvaldībai iepirkumi vairs nav jāpublicē savā mājaslapā, pietiek, ka tie tiek nopublicēti Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā “www.iub.gov.lv”.

SIA “Lejaskrāces” ir kafejnīcas un kulinārijas tirdzniecības vietas “Pienenīte” īpašniece Gulbenē. Saskaņā ar “Lursoft” datiem Gulbenes SIA “Lejaskrāces” ir reģistrēta 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitālā ir 2842 eiro. SIA “Lejaskrāces” valdes locekle ar tiesībām pārstāvēt atsevišķi ir Gunta Zača. Viņa arī ir simtprocentīga šā uzņēmuma īpašniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ha

Domei apnika ar Začiem tiesāties? Mīłā miera labad, nu ja... tikai lai garšīgāk gatavo!

pirms 2 gadiem, 2019.03.15 17:36

ahha

un algas lai aploksnēs nemaksā un darbiniekiem lai atvaļinājumu kādreiz iedod, un biļetenus lai apmaksā

pirms 2 gadiem, 2019.03.18 16:15

Vietējās ziņas