Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināms Litenes nometnes labiekārtotājs

Gulbenes novada pašvaldības izsludinātājā konkursā Latvijas armijas Litenes nometnes vietas labiekārtošanai ar 23 989,10 eiro līgumcenu bez PVN ir uzvarējusi SIA "CBF&Landscape” no Daugavpils – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskota informācija.

Paredzams, ka visi plānotie darbi ir jāpabeidz līdz 1.novembrim, tomēr atsevišķi darbi ir jāpaveic agrāk. Līdz 31.maijam jābūt veiktai ugunskura vietas labiekārtošanai un izgatavotam un uzstādītam vienam informatīvajam stendam pie ugunskura vietas; no 1.jūnija līdz 14.jūnijam būvniecības darbi ir jāaptur un teritorijai jābūt pilnībā pieejamai un sakārtotai publiska pasākuma norisei; no 15.jūnija līdz 1.novembrim jābūt izveidotam karoga mastam ar skatu platformu un izgatavotam un uzstādītam vienam informatīvajam stendam pie tā.

Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš “Dzirkstelei” stāsta, ka šobrīd reāli darbi nometnes vietā nenotiek. “Viss ir ražošanā, piemēram, soli, kurus paredzēts uzstādīt līdz 31.maijam. Firma, kura ar mums noslēgusi līgumu arī par paša torņa uzbūvi, sola, ka līdz 1.jūnijam būs gatavs. Grūti pateikt, kā viņiem veiksies, bet viņi ir ļoti optimistiski. Nezinām arī, vai 14.jūnijā tur notiks pasākums. Atkarīgs, kāda būs situācija valstī, bet, ja tiks atļauts, cerams, varēsim parādīt, ko esam jau paveikuši,” saka V.Lapiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas