Ziņģīte un Bebrišs atkal Gulbenē

Gulbenes bibliotēka 26.septembrī pulksten 18.30 interesentus aicina uz Gulbenes kultūras centra foajē, kur notiks Eiropas kultūras vakars "Aktīva novecošanās kā aktīvās dzīves pagarinājums". Sarunu rosinās un aktīvi vadīs veselīga dzīvesveida propagandētāja Inese Ziņģīte un kustību ārsts Visvaldis Bebrišs.

Abi aktīvā un kustīga dzīvesveida piekritēji jau ir ciemojušies Gulbenē. Par I.Ziņģītes veselības mācību plašāk var uzzināt, izlasot Selgas Amatas un Intas Brikeres grāmatu "Nekādu brīnumu. Vienkārši Ziņģīte", kā arī pāris gadus vēlāk izdoto S.Amatas grāmatu "Nekādu brīnumu. Vienkārši Ziņģīte. Pēc diviem gadiem".  

V.Bebrišs ir kineziologs jeb kustību ārsts, kura darbības jomā ietilpst gandrīz viss, kas ķermenī kustas, darbojas, izdalās un veidojas no jauna.

 

"Pagājušā gada nogalē lasītāju vērtējumam tika nodota abu kopīgi veidotā grāmata "Sarunas par veselīgu dzīvošanu". Iespējams, ka tieši jūsu sāpošo sprandu izārstēs Ziņģītes ieteiktais spilvena valnītis, bet locītavām elastību dod daktera Bebriša praktizētie vingrojumi.

 

Šajā grāmatā katrs lasītājs atradīs kādu sev piemērotu atziņu veselīgai un mundrākai dzīvei. Pasākuma laikā varēsiet piedalīties aktīvās sarunās, saņemt atbildes uz āķīgiem jautājumiem, kā arī piedalīties praktiskās demonstrācijās," informē Gulbenes bibliotēkās Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas