Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zinību diena Gulbenes novada valsts ģimnāzijā (video)

Šodien pulksten 10.00 pie Gulbenes novada valsts ģimnāzijas pulcējās skolēni, skolotāji un arī šīs skolas absolventi. Skolas saimi uzrunāja direktore Lidija Ķeķere, norādot, ka nākamgad apritēs 15 gadi kopš atvērta skola.

Svinīgajā Zinību dienas pasākumā pie skolas tika pielikta arī jauna skolas plāksne. Pielikt plāksni bija uzticēts šīs skolas absolventam, kurš guvis izcilas sekmes eksāmenos, - tagadējam Latvijas Universitātes studentam Artim Luguzim. Ģimnāzijas direktore norādīja, ka skolas plāksni ir finansējuši pagājušā mācību gada 9. un 12.klases skolēni un viņu vecāki.


Šajā mācību gadā ģimnāzijā nelielas izmaiņas notikušas skolotāju kolektīvā, proti, trīs skolotāji - pensionāri no darba skolā ir aizgājuši, savukārt vietā ir pieņemti divi jauni skolotāji. Šajā mācību gadā ģimnāzijā zinības apgūs 356 skolēni.

 

Vairāk foto šeit

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas