Zupas virtuvei saziedo 25 latus

Trešdienas vakarā Gulbenes kultūras centra pagrabiņā notika vietējā Tautas teātra izrāde "Kājas" (autore - Valentīna Ozola). Spēles laukumā darbojās Anita Birzniece, Guntis Princovs, Valtis Krauklis, Atis Barinskis, Undīne Zača, Kārlis Birznieks, Antra Runča, Ģirts Jogurs, Kārlis Ošs, Ivars Suseklis, Iveta Laktuka, Baiba Magone, Astrīda Vilciņa, Inga Anča, Edijs Frīdenbergs un Diāna Odumiņa. Savas autordziesmas ģitāras pavadījumā atskaņoja Vijārs Griķis.

Kā jau tika sludināts, ieejas biļešu nebija, visi tika aicināti ziedot naudu un pārtiku Gulbenes pensionāres Ilgas Vanuškas organizētajai labdarības zupas virtuvei. Uz izrādi atnāca 10 skatītāju, kuri saziedoja 25 latus, kāda ģimene bija sarūpējusi arī pārtikas paku. Tas viss jau nākamajā dienā tika nodots I.Vanuškai, kura katru dienu ar siltām pusdienām par brīvu pabaro desmitiem trūcīgo pilsētas un piepilsētas iedzīvotāju.  

Gulbenes Tautas teātra šā iestudējuma režisore Edīte Siļķēna "Dzirkstelei" sacīja, ka, iespējams, daudzi potenciālie skatītāji un ziedotāji nobijās, ka nelielā telpa atkal būs pārpildīta un trūks sēdvietu tāpat kā iepriekšējo reizi, tāpēc neatnāca.

 

Šogad Gulbenes Tautas teātris savas aktivitātes ir beidzis, lai baudītu Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas laiku. Jau janvārī kolektīvs atsāks darbu. Ļoti pieprasīta ir humora šovs "Soliņš Nr.1", to vēlas redzēt daudzviet Gulbenes, Alūksnes un Madonas novadā. Ir iecerēts tuvākajā laikā iestudēt šova turpinājumu ar nosaukumu "Soliņš Nr.2".

 

Vēl Gulbenes Tautas teātris nākamgad Vecgulbenes muižā turpinās rādīt savu iestudējumu "Zirgs bezsamaņā" (autore - Fransuāza Sagāna). Pagaidām nav informācijas, vai vēl skatītājiem būs iespēja redzēt izrādi "Kājas".

 

Intensīvi noritēs E.Siļķēnas darbs pie jauna iestudējuma "Stigma", kas veidots pēc Gundegas Repšes stāsta motīviem. Šo iestudējumu režisore ieplānojusi rādīt skatītājiem Gulbenes kultūras centrā 4.februārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas