Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zupas virtuvei sniegs finansiālu atbalstu 4

Gulbenes novada dome ir noslēgusi līgumu ar uzņēmēju Ilgu Vanušku par finansiālu atbalstu viņas izveidotajai zupas virtuvei, kur katru dienu zupu saņem 30 līdz 40 trūcīgās personas.

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka zupas virtuve pēc tam, kad kafejnīca "Amro" izbeidza savu darbību Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā, kur īrēja telpas gan kafejnīcai, gan zupas virtuvei, tagad darbojas Viestura ielā 29a - 1.

 

"Katru dienu vāru zupu un turpinu barot tos trūcīgos cilvēkus, kuriem šī bieži vien ir vienīgā ēdienreize dienā. Ēkas otrajā stāvā radās iespēja īrēt nelielu telpu, kur zupu ēd cilvēki, kas zupas virtuvi apmeklē no tālienes, piemēram, no Stāķiem un tamlīdzīgi. Pārējiem zupu dodu līdzi uz māju," stāsta I.Vanuška.

 

Viņa piebilst, ka zupas virtuves atbalstīšanā iesaistījusies Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes novada komiteja, kas atvedusi pārtikas pakas.

 

"Tagad virtuves apmeklētājiem varēšu izvārīt ne tikai zupu, bet arī biezputru. Esmu pateicīga arī Gulbenes Tautas teātrim. Par saziedotajiem 65 latiem varēju iegādāties gāzes balonu, samaksāt par telpu īri, kā arī nopirkt gaļu. Patīkami, ka arī Gulbenes novada domes Sociālās un veselības nodaļas vadītājs Jānis Antaņevičs katru nedēļu interesējas par zupas virtuves darbu. Tas nozīmē, ka cilvēkiem tā ir vajadzīga. Pagaidām vēl neesmu atradusi piemērotas telpas, lai darbu varētu atsākt kafejnīca, tāpēc paldies draugam Arvīdam Grīslim, kurš atvēlēja savu virtuvi zupas vārīšanai," saka I.Vanuška.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tagad slimnīca tukša,vecā poliklīnika ar,nu telpu daudz...vēl tiem dzēroņām uztaisīsim luksus atpūtas telpu,dušu...un lai tik šiem nabadziņiem ir silta zupa un cilvēku palīdzība...

pirms 8 gadiem, 2011.11.22 07:00

Vai nevajadzēja paprasīt kaimiņiem, viņi ir ar mieru, ka tāda virtuve tiek ierīkota mājā, lai arī tas ir privātais dzīvoklis ???

pirms 8 gadiem, 2011.11.14 16:32

HELLOO!!!

Nu un kas,tiem taču arī jāēd,jo cilvēki vien ir,kas tad vainīgs pie visiem stresiem---valdība!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 11:04

MK_Latvia

Varbūt dažiem tā ir vienīgā ēdienreize dienā, bet dažiem tās ir brokastis pirms kārtējās divlitrīgo tūres!

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 15:18

Vietējās ziņas