Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zupas virtuvi centīsies saglabāt 7

Lai gan šā mēneša pēdējā trešdienā Gulbenes Tautas teātris bija iecerējis kafejnīcas "Amro" telpās, kas atrodas Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā, visus aicināt uz izrādi "Kājas", lai ar skatītāju ziedotajiem līdzekļiem atbalstītu uzņēmējas Ilgas Vanuškas izveidoto zupas virtuvi, tagad no šīs ieceres nākas atteikties. Jaunnedēļ kafejnīca "Amro" atstās līdz šim īrētās telpas.

"Tā ir taisnība, ka ar 10.oktobri kafejnīca "Amro" pārtrauks savu darbību. Ceru, ka tas būs tikai uz laiku, līdz man izdosies rast tai citas telpas. Diemžēl, sākoties jaunajai apkures sezonai, telpu saimnieki ir ievērojami palielinājuši maksājumus par apkuri. Lai samaksātu par apkuri, elektrību un īri, mēnesī man ir nepieciešami aptuveni 1500 latu. Šādu summu samaksāt man nav pa spēkam," notikušo skaidro kafejnīcas īpašniece I.Vanuška. Viņa ir gatava uzklausīt jebkuru piedāvājumu.  

Viņa saņēmusi iesniegumu no zupas virtuves apmeklētājiem. To parakstījušas 54 personas, kas izteikušas lūgumu darīt visu, lai nepārtrauktu zupas virtuves darbību.

 

"Pie manis bija ieradies arī Gulbenes novada domes Sociālās un veselības nodaļas vadītājs Jānis Antaņevičs, kurš solīja, ka arī novada dome iesaistīsies tādu telpu meklēšanā, kur varētu turpināt darbību arī zupas virtuve. Tuvojas auksts laiks, tāpēc uzskatu, ka daļai no šiem 54 cilvēkiem siltas zupas šķīvis reizi dienā ir vienīgā ēdienreize. Mēs ar J.Antaņeviču apspriedām dažādus variantus, jo arī viņš uzskata, ka zupas virtuvei jāturpina darboties," saka I.Vanuška.

 

Arī Tautas teātris nedomā atteikties no savas ieceres palīdzēt zupas virtuvei, tāpēc pirmās reizes izrāde "Kājas", uz kuru ieeja būs par ziedojumiem, notiks teātra telpās Gulbenes kultūras centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

333

Ja, tiesam gribetos zinat, kam jau ta eka pieder. Un drosi vien saimnieks velas atbrivoties no Vanuskas. Laikam citi plani uz so telpu.

pirms 8 gadiem, 2011.10.09 20:36

Capanskis

no kurienes tadas cenas Gulbene ir nepieciesams maksat par telpu ir un elektribu jau sen par spoku maju parverstaja stacijas eka 1500 Ls menesi?!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 22:16

tis

Zupas virtuvi jāierīko vitās,kas tam vairāk piemērotas - pie baznīcām, slimnīcas, sarkanā krusta, utt., bet ne pie vietām, kas ir tūristu un pilsētas ciemiņu apskates objekti ( Bānītis, dzelzceļa lokomotīve u.c.).

pirms 8 gadiem, 2011.10.08 09:38

zupas virtuve soc dienesta telpās ir iespējama tikai pie cilvēkiem, kuri grib strādāt, nevis tikai rotēt.... mūsējie jau tikai rotē....

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 22:53

zupas virtuvi nodrošinās soc.dienests savās telpās. žurnālisti varēja aizdomāties apjautāties arī sociālajam dienestam.

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 22:40

Mjāāā

Sākoties jaunajai apkures sezonai, telpu saimnieki ir ievērojami palielinājuši maksājumus par apkuri. Lai samaksātu par apkuri, elektrību un īri, mēnesī man ir nepieciešami aptuveni 1500 latu.
Un kas ir telpu saimnieki?

pirms 8 gadiem, 2011.10.07 22:29

Vietējās ziņas