ZZS Gulbenes nodaļa gatavo deputātu kandidātu sarakstu no jaunajiem spēkiem 43

Būs arī Zaļo un Zemnieku (ZZS) savienības deputātu kandidātu saraksts 5.jūnijā gaidāmajām Gulbenes novada domes vēlēšanām – to “Dzirkstelei” apliecina šīs partijas Gulbenes nodaļas vadītājs, novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs.

Tagadējie ZZS deputāti nekandidēšot

Vai šajā sarakstā būs arī līdz šim jau pieredzējuši deputāti? Lāsma Gabdulļina, kura šajā sasaukumā Gulbenes novada domē tika ievēlēta no ZZS saraksta, nav pārliecināta, ka kandidēs gaidāmajās vēlēšanās. Viņa nav šīs partijas biedre, bet ir atbalstītāja.  “Dzirksteles” rīcībā ir informācija, ka viņa, iespējams, pašvaldības vēlēšanās kandidēs no partijas “Latvijas attīstībai”. No pašas L.Gabdulļinas apstiprinājumu tam gūt neizdevās.
Stanislavs Gžibovskis, kurš novada domē bijis no “zemniekiem” ievēlēts un darbojies vairākos sasaukumos pēc kārtas, laikrakstam atklāj – vairs nekandidēs. “Lai nāk jaunāki, gudrāki, enerģiskāki,” viņš saka.
Šobrīd novada domes sastāvā ir pavisam seši deputāti, kuri tika ievēlēti no ZZS saraksta. Taču sasaukuma laikā no partijas ir distancējušies Guna Pūcīte, Andris Vējiņš un Gunārs Ciglis, kā “Dzirkstele” to ir rakstījusi jau iepriekš, tātad viņi no ZZS saraksta vairs nekandidēs. G.Pūcīte iepriekš jau apliecinājusi, ka ir pievienojusies nacionālajai apvienībai „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. A.Vējiņš savus nodomus nav atklājis. G.Ciglis “Dzirkstelei” nenoliedz, ka ir saistījies ar partiju “Latvijas attīstībai”. Uz jautājumu, vai kandidēs tās sarakstā, atbild: “Viss vēl ir procesā.”
Paļausies vairāk
uz jaunajiem spēkiem
Taču N.Audzišs ir optimistisks: “Mums partijā ir daudz biedru, ļoti aktīvi biedri. Var teikt, ka deputātu kandidātu saraksts ir gatavs. Piedalīties vēlēšanu procesā ir vēlme daudziem mūsu biedriem, tā ka ir pat maza iekšējā konkurence. Tas ir visnotaļ pozitīvi. Tiks piedāvāti 18 deputātu kandidāti.”
Uz jautājumu, vai taisnība, ka tēva S.Gžibovska vietā deputātu kandidātu sarakstā būs viņa dēls Gints, N.Audzišs atbild apstiprinoši. “Gints darbojas mūsu partijas nodaļas valdē. Viņš ir ļoti aktīvs biedrs. Gints ir arī aktīvs uzņēmējs, labi pārzina uzņēmējdarbības jomu. Viņš ir skolots cilvēks ar diviem maģistra grādiem. Perspektīvs jaunietis!” Ar pašu G.Gžibovski “Dzirkstelei” neizdevās sazināties.
Vai deputātu kandidātu sarakstā būs arī tagadējie pagastu vadītāji? N.Audzišs saka: ““Pagastveču” nebūs sarakstā. Tas, manā skatījumā, būtu pareizi. Viņiem jau pirms vēlēšanām ir jāizvēlas, vai ir gatavi strādāt par pārvaldniekiem vai grib iet sarakstā un tādā veidā pārstāvēt iedzīvotāju domas un mērķus.” Viņš uzskata, ka vēlētāji redzēs, analizēs, jo “ir tomēr noskaņoti uz jaunām tendencēm”. N.Audzišs saka – dzīve mainās ļoti strauji. “Sabiedrībai būtu jāvēlas redzēt, kā jaunie spēki veido novadu un kāds tas izskatīsies pēc 5 vai 10 gadiem. Tas būs atkarīgs no šiem jaunajiem cilvēkiem, kuriem mēs dosim uzticību darboties. Es aicinu sabiedrību balsot par jaunajiem un dot viņiem visas pilnas tiesības veidot nākotni,” saka N.Audzišs.
Uzskata – iesāktie darbi būs jāturpina
 N.Audzišs pauž – ZZS biedri Gulbenes novadā ir un būs aktīvi. “Pārstāvēsim savu pozīciju, tos mērķus un plānus, kurus mēs izvirzīsim, un cīnīsimies par īstenošanu. Latvijas Zemnieku savienībai ir senas tradīcijas, un mūsu vērtība ir lauku cilvēki un procesi uzņēmējdarbībā, kas notiek mūsu novadā. 13 pagastiem un Gulbenei vajadzīga vienotība, mums ir jābūt vērstiem uz sadarbību. Pirmais rādītājs ir tas, kā jūtas cilvēks, kurš dzīvo šeit,” viņš saka.

Pievieno komentāru

Komentāri 43

sen bija laiks

nu protams , kā patrons lembergs cietumā, vecie lec nost no grimstošās laivas

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 10:27

!

Nu beidziet ! Lembergam jau nu neinteresē šitādi ! Un varat teikt,ko gribēt,Lembergs nesaimnieko Latvijā.Kur viņš saimnieko,tur viss ir labi.Kur saimnieko lielie latviešu skauģi, tie,kas ir pie teikšanas,tikai neko nemāk,tie arī pēc sava labuma dzenoties,ir nolaiduši Latviju līdz kliņķim.UN VISAM PĀRI VALDA"KĀPĒC TEV IR,BET MAN NAV"Bet lai kaut kas būtu,ir arī kaut kas jāmāk,nevis tikai jāskauž citi.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 10:40

!

Mūsu valdībā ir darboņi,kas gribēdami ieriebt Lembergam,aizlikās pie draugiem amerikāņiem,lai izkārtotu sankcijas.Tikai viņiem ir tik tukšas galvas,ka nesaprot,ka tās nav sankcijas Lembergam,bet Latvijas valstij.Pakustiniet arī mazliet smadzenes un izdariet kādus secinājumus par to,kas notiek mūsu valstī.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 10:48

Urbis

Visvairāk fascinē, kā "tautai" patīk bagātais onkulis Lembergs. Tas, ka viņš ir gājis pāri līķu kaudzei, zadzis, principā bijis galvenais reketieris Ventspilī un ne tikai, visur pa priekšu bīdījis privātās intereses un drupačas atmetis tautai ir sīkums. Jo ir taču bruģis salikts visur un foršs salūts jaungadā, ko vairāk tautai vajag?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 12:50

Urbis

Visvairāk fascinē, kā "tautai" patīk bagātais onkulis Lembergs. Tas, ka viņš ir gājis pāri līķu kaudzei, zadzis, principā bijis galvenais reketieris Ventspilī un ne tikai, visur pa priekšu bīdījis privātās intereses un drupačas atmetis tautai ir sīkums. Jo ir taču bruģis salikts visur un foršs salūts jaungadā, ko vairāk tautai vajag?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 12:50

?

Mīļais urbīti!Un ko citi,kas šodien pie teikšanas, atmet tautai?Pat drupaču nav....un cik līķiem ir pāri pārgājuši?Pat saskaitīt nevar.....notiesājot vienu cilvēku,jau netiek atrisinātas samilzušās Latvijas problēmas.Tiek mēģināts izvairīties no atbildības,atrodod vienu grēkāzi.Un kad ķersies pie pārējiem?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 13:38

Urbis

Tas, ka hūte nav vienīgais ir skaidrāks par skaidru. Tur vesela rinda, kam derētu rūtotu saulīti vērot. Bet ar kaut ir jāsāk.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 13:47

to ?

tavuprāt zaglis un slepkava ar sazagtu naudu derēt labāk Latvijas tautai un valstij salīdzinot par godīgu taisnu un principiālu cilvēku, ja tā domā vairums cilvēku, tad šai pažobelai nav nākotnes,jo vairums sagaida neviss cilvēka cienīgu dzīvi, bet apgrauzti kaulu gabali no ''saimnieka'' galda

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 14:03

mja

Ja pareizi vispārinu apkārtējo jezgu, tad Lembja uzdevums no aizejošās padomju varas bija paturēt kontroli pār Ventspils ostu un maximāli noturēt kontroli pār lauks ražošanu. Par jebkuru cenu, jo Maskavas lielais plāns 90o sākumā bija no Latvijas radīt ko līdzīgu Baltkrievijai - autoritāru "demokrātijas" pornogrāfiju ar leļļu dīdītājiem Maskavā. Kaut kas sanāca, kaut kas nesanāca. Abreni atdot sanāca un vēl šis tas.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 18:18

to mja

ko tu pīpē?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 19:25

Miks

[..savā vietā politikā laidīs..], tas nozīmē Stasis vedīs puisi pie rociņas uz domi?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 10:38

02

labāk būtu stasiks puikam satiksmes noteikumus iemācījis!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 11:21

Es

Nu un, kāpēc jaunie nevar nākt politikā.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 21:03

E

Skaidrs, ka var, un pat vajag. Ironija par to, ka Stasis savā vietā laidīs..

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 21:37

dsf

Laist jau var, bet vai ievēlēs? Nav jau mantojams amats:)

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 22:48

Aivars

Un kā vēl izsvītros, te nebūs nekāda pēctecība, draugi!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 11:02

Tu > Es

Nevar tapēc ka ir debīli!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 16:30

Olitiņa

Vai tad ZZS vēl pastāv? Un kāds par viņiem balsos?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 10:39

Imants

Par viņiem balso visas vecās "lokomotīves", visi kuriem kādreiz kaut kas ir atlecis no sazagtās siles. Tagad "Tētis" ir aiz restēm, kaut kas mainīsies, žurkas sākt skriet uz visām pusēm. Ceru, ļoti ceru, ka netiks neviens no tā saraksta pašvaldībā, laiks sāks dzīvot īstu dzīvi, draugi!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 10:59

Tiks,tiks.Viņi taču tagad citā sarakstā.Un dzīve turpināsies tāda pati kā līdz šim.Mainīties arī nemainīsies nekas.Jāmainās ir mums pašiem,nevajag domāt,ka visu noteica viens cilvēks.Viņš nesēdēja mūsu domē un lēmumus nepieņēma.Visu dara vietējie.Pieliek sev algu gan,bet citām svarīgām lietām nauda neatrodas.Ja man neticat,paskatieties pēc vēlēšanām,viņi būs turpat.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 09:19

jap

zzs ir meslu bedre no kuras smaka jutami liela attaluma

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 11:25

jap jap

Tagad nāks iekšā jaunas smakas ar veciem krabjiem. Kurš ir rekordists partiju mainīšanā Gulbenē?

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 12:39

Tā ir

zzs ir īsts veco kolhoza priekšsēdētāju un padomju nomenklatūras terrārijs, kas saskaņo lēmumus ar kremli pat 30 gadus pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 14:05

ober

tomer seit neiet runa par partijam,bet par deputatiem,gribetos nostadit patreizejos rindina,tautas prieksa,lai atskaitas-ja nekas nav darits-lai atmaksa,ja ir zagts,tad sodit-tas ir vienigais pareizais novertejums siem darboniem...

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 11:29

Urbis

Cerams, ka zaļzagļu laiks ir beidzies. Bet kas nāks vietā? Tie paši vecie krabji un slaucējas atkal lien pie varas. Jaunie uz politiku diemžēl neraujas...

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 12:47

Jā jā

tā kā citi nezagtu....smiekli nāk.Ko tā esi ieēdies uz zaļajiem?Netiki pie siles?Visās vietās-urbis un urbis.....

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 07:52

Aigars

Šie ir zaglēni ar rūdītu pieredzi jau vismaz 20 gadus, diemžēl būs Tev jāpieņem, ka laiks ir beidzies. Sāc pārskatīt savu CV, iespējams būs jāsāk dzīvot cilvēku dzīve. "Tētis" - noziedzniegs, slepkavībuu pasūtītājs un politikas kārtotājs ar vairāk kā 50 ofšoriem un fiktīvām firmām, bakas kontiem lai mazliet pasēž un pārdomā dzīvi. Lai jauka diena Jums!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 11:06

Hellāda

Cien. U..i, sāciet beidzot attīstīt savu zināšanu loku! Vai tiešām nezinājāt, ka "cerība", uz kuru jūs atsaucaties, ir viens no netikumiem? Tā vienīgā palika Pandoras lādē, kad no tās jau bija izbēguši pārējie netikumi un vāks paspēja aizvērties. Un līdz pat mūsdienām un arī rīt tā (cerība), atvainojos par nākamo vārdu, čakarē un čakarēs mūsu "prātu". Tāpēc uzdrošinos teikt, ka ne jau vienīgi ZZS bija, ir b būs "zaglēni".

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 13:07

Labradors

Šis ir laiks un iespēja visus vecos,aizsēdējušos deputātus sūtīt atpūtā un interešu klubā "reiz biju Domes sastāvdaļa" un bārstīt solījumus savu firmu darbiniekiem.Šis sasaukums ir NODEVĒJU un TĒRĒTĀJU pulks, kam interesē principi un personiskā IQ paaugstināšana

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 12:58

...

Vai mainot partiju arī uzskati mainās? Pēc virsraksta cerēju, ka izlasīšu par jauniem kandidātiem, kas sevi piesaka ar jaunu redzējumu.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 13:00

!!!!!!!!!!!

Drīz varēsi iepazīties ar sarakstiem. Ap 35% no visa herbārija būs tie paši vai bijušie stīvi pareizie

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 13:34

puff

Kā man patīk tas teiciens "jauns redzējums". Gribi ko jaunu - sāc zupas karoti un zobu birsti kreisajā rokā turēt.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 22:52

Juris

Kāds tur jauns redzējums un jauni cilvēki politikā, ka vecais sēž aiz Tevis un elpo pakausī. Tā teikt - iespējams kāda jauna seva, bet intereses jau bīda vecā mēslaine.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 11:10

Nu redz

Vēl divus varēs par politiskajām prostitūtām apsaukāt.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 15:36

Nu jā

Krāsu maina, ne tikumu

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.02 15:52

Velga

Lemberga Pa&*(as bučotāji ārā no sarkstiem! Atā!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 10:54

zirguzagļusavienība

komuņaku ataudze lien uz vēdera pie siles

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.03 17:04

fP

Stanislavs Gžibovskis savā vietā politikā laidīs dēlu Gintu....amatus dala paši deputāti, vai tomēr ievēl tauta??? Arkārtīgi drosmīgi...

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 09:39

sirds dziesmas

dziesminieuku vēl tur panemiet, dome dziedādama skries

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 10:50

Baznīcas zvans

Tur jau ir viens dziesminieks!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 12:40

Ha

Te Lemberga trūkst. Ātri vien izlīdzinātu un samazinātu darbinieku skaitu, bet, viņa situācija ir neapskaužama un mums nav tādu "Lembergu" kuri varētu palīdzēt sakārtot to skudru pūzni... Ja parādās, ātri pazūd, jo tiek izēsts no krēsla...

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 10:31

Aivars

Lembergs ārti vien saražotu ofšorus, fiktīvus kontus, fiktīvas nodaļas, sev pietuvinātas personas sev blakus un varbūt Tev nobruģētu ceļu pie mājas, lai vari "čurāt karstu"!

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 22:48

Santa Barbarra

Vecais Gžibouskis pamet domi, jo visi viņu jau pazīst kā raibu suni. Ne jau pilsētu viņi grib uzlabot, bet savu naudas maku. Ir alkatīgie kam nekad nepietiek. Tik grābt un grābt.

pirms 8 mēnešiem, 2021.03.04 23:27

Vietējās ziņas